Заплати в София и провинцията

  • 3 127
  • 63
Тъй като от породилите се дискусии ми стана интересно реших да пусна все пак анкета за да си изясня за себе си каква е ситуацията със заплатите ... Разчитам деленето да е подходящо ...
Виж целия пост
# 1
Сложи и опции 1500+, докато е време
Виж целия пост
# 2
готово   Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green

 Joy Joy и аз това щях да отбележа. Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам. Ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 5
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green

 Joy Joy и аз това щях да отбележа. Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам. Ще следя темата Peace

 Joy  Joy  Joy
възможно  Joy но така реших че ще е най-нагледно сравнението... така де ще си проличи
Виж целия пост
# 6
Гласувах. Благодаря за анкетата... Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам.
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи. Дето се вика дори царя работи "цар" и затова има доходи...
Виж целия пост
# 8
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...
Виж целия пост
# 9
 Rolling Eyes Гласувах и ще следя резултатите.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...

Инвестиции Peace
Виж целия пост
# 11
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green

това ми хареса  Joy
Виж целия пост
# 12
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green
Ясновидка си ти да знаеш... Графиката е точно такава Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green
Ясновидка си ти да знаеш... Графиката е точно такава Simple Smile

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
За протокола. 1500 плюс не дава съвсем ясна представа. Можеше да направиш още стъпки - 2000, 2500, 3000, даже нагоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия