Каква форма има крушата?

  • 3 299
  • 36
Как се обяснява каква форма има крушата НА 3-ГОДИШНО ХЛАПЕ?
Вие сте!
Виж целия пост
# 1
Крушата прилича на капка.

Формата и е крушовидна (шегичка).
Виж целия пост
# 2
Ако думите не ти стигат - обясняваш нагледно. Показваш му круша, истинска. Или рисуваш.
Аз вчера обяснявах какво е грип и отговарях на въпроси къде живее, какви са му краката и силно ли тича. И какво е това топче дето стиска децата в гърлото и ги прави да кашлят. Е т´ва вече не мога да го нарисувам, трябва да се обясни. Иначе - с крушата е лесно.
Виж целия пост
# 3
Формата и е крушовидна (шегичка).
Ами не е шегичка. Специално за крушата има измислена специална дума за форма и тя е "крушовидна". Това е. Крушата има крушовидна форма....
Виж целия пост
# 4

Крушата има форма на цица. Не. Някои цици имат форма на круша.
Трябва да му се покаже на детето.
Виж целия пост
# 5
Така е Борко, прав си, написах шегичка, понеже детето не знае що е крушовидна форма, трябва да му се обясни първо, за да свърже круша с крушовиден  Grinning
Виж целия пост
# 6
 Shocked

Леле. Каква драма. Отивам до пазара, купувам круши, показвам.
Виж целия пост
# 7
Знам, че ви бива да се подигравате, но нека поясня:
Това е една от задачите за дипломинаре за начален очител в университета и трябва да се обясни с думи.На моя позната и предстои явяване и ме попита за това, а аз реших да питам вас, защото бях сигурна, че ще излезе нещо оригинално.
Виж целия пост
# 8
Знам, че ви бива да се подигравате, но нека поясня:
Това е една от задачите за дипломинаре за начален очител в университета и трябва да се обясни с думи!
Анджелина, благодаря!

ако ти ще си този Очител, по-добре не се явявай на изпит.
Виж целия пост
# 9
дано този очител не учи децата ти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
беше нарочно, но няма значение, очаквах малко по-друга реакция с намерение да стане весело
Благодаря
Няма какво да се обяснявам повече, само ще подчертая, че в семейството ми има стачкуващ...
Виж целия пост
# 11
Ами тя щом е стигнала до дипломиране,  би трябвало сама да се справи. Вземам  една круша и показвам. ОТ там всичко, що наподобява круша има крушовидна форма. Така мисля аз
Виж целия пост
# 12
Ами вярно е,че има форма измислена точно заради крушата-крушовидна Peace.
Но пък не се сещам за нищо друго,което да ми прилича на круша освен капката Rolling Eyes
А крушката на лампата защо се казва така?
От формата на крушата ли идва?
Виж целия пост
# 13
Аз като се замисля, 3-годишното хлапе би разбрало и без обяснения. Или по- скоро на 3 години не е ли късно за такива?
Виж целия пост
# 14
И балони има с тази форма.
Аз живея на улица" Крушовски връх",може би затова моите деца  са виждали круши... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия