Смятате ли, че някой от форума ви копира?

  • 4 443
  • 89
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?

Виж целия пост
# 1
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Никой не ме копира.
Виж целия пост
# 3
Лиске, чак такива екстремисти няма. Wink

И мен никой не копира.
Виж целия пост
# 4

Познавам поне още 1 потребител, който пише като теб - все едно стихотворение ще четем, а не редица изречения.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Не, разбира се. Нямам чак толкова отчетлив личен стил на писане, че да влияя по този начин на хората.
Нито страдам от комплекс за превъзходство, че да си мисля, че всички мен гледат и копират /с това не визирам никого конкретно/.
Виж целия пост
# 6
Много теми за копировачи... и аз да изкопирам нещо, докато не е запатентовано още Laughing

Та, има ли човек от форума, който да ви се струва, че ви копира? Да копира стила ви на писане, да копира темите, в които се изказвате и т.н.?



Не, но има 2-3  психопатки, които редовно ми четат профила " публикациите" .  Laughing
Виж целия пост
# 7
Добре. А да ви се струва, че някой някого тук копира - така по-добре ли е? Ще кажете ли кой кого?
Виж целия пост
# 8
A някой ще си признае ли, че копира? Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз не съм забелязвала, дори да има такова нещо, не съм си правила труда явно. Чак толкова свободно време нямам... Crazy
Виж целия пост
# 10
Тук всички са уникални, скъпи дами Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Тук всички са уникални, скъпи дами Mr. Green
Точно така, Кас, уникат до униката! Laughing
Виж целия пост
# 12
Незнам да ме копира някой, ако го прави не съм забелязала ... но от много висене във форума всички започват да пишат на един и същ форумски език, използвайки едни и същи лафове, което е досадно ...
Виж целия пост
# 13
всички започват да пишат на един и същ форумски език, използвайки едни и същи лафове, което е досадно ...

Това сплотява колектива.
Момичетата с декорациите за нокти от Красива мама ги копират в един немски сайт.
Не знаех, че писането "блок" е запазена марка "лиска".
Виж целия пост
# 14
копирам като ми хареса
копирам лафчета и думички
цял стил не съм копнала още
но само чакам случай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия