Къде се оплаквате за строителни боклуци пред блока?

  • 510
  • 5
Имам питане къде трябва да се обадя, за да се оплача от струпания строителен отпадък пред блока - в районното кметство, общината, полицията? Не ме питайте защо си правя труда, да се занимавам - просто вече ми писна детето ми да играе в мръсотията на наглите ми съседи. Crossing Arms
Ако някой е минал вече по моя път, ще се радвам да сподели.
Виж целия пост
# 1
Към общината към съответния район, в отдел екология трябва да ти помогнат. Инспекторът е длъжен да състави акт и да наложи глоба, ако не са изпълнени предписанията по него. Успех!
Виж целия пост
# 2
Акт ще се състави ама на кой. Нищо не могат да направят от общината, освен ако не са там в момента в който се изнасят отпадъците. Хората са наясно с това и действат вечер.
Виж целия пост
# 3
Акт ще се състави ама на кой. Нищо не могат да направят от общината, освен ако не са там в момента в който се изнасят отпадъците. Хората са наясно с това и действат вечер.
Това е самата истина за съжаление  Sad
Виж целия пост
# 4
На целия вход или блок се съставя, казвам го от личен опит. Няма да ви казвам как бързо изчезнаха боклуците....
Виж целия пост
# 5
голям майтап!!! днес сутринта боклуците ги няма  newsm78; аз само се заканих и виж какво стана; ееех да можеше и с другите работи така да ми се уреждат нещата Laughing
На целия вход или блок се съставя, казвам го от личен опит. Няма да ви казвам как бързо изчезнаха боклуците....
е тогава аз ще си вкарам автогол, защото боклуците са пред нашия вход Shocked, BTW аз, а и всички в блока знаят на кого е боклука
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия