Любов необяснима...но от онази другата...

  • 1 548
  • 22
Да ме прощава Дона (а ако не ми прощава, ще сменя заглавието  Blush), но много ми хареса това 'Любов необяснима', но искам да говорим и да разкажете за друго тук. Любов необяснима към мъже в живота ви...хора, които не е трябвало, не е било морално, позволено, желано, обяснимо, логично да обичате, но сте обичали и сте се раздавали.... Аз поне намирам много общо с другата едноименна тема, обичаш нещо или някого въпреки всичко... Разкажете....
Виж целия пост
# 1
Ми те всичките са ми били необясними  Blush
Виж целия пост
# 2
Любов необяснима към мъже в живота ви...хора, които не е трябвало, не е било морално, позволено, желано, обяснимо, логично да обичате, но сте обичали и сте се раздавали....... Разкажете....

Описваш най-голямата любов в живота ми. Не мога да разкажа.
Виж целия пост
# 3
Ей, това е лошото на тази тема, че е много лична и трудно се разказва от такава трибуна ... и все пак... Дона, аз пък мога да кажа, че повечето ми са обясними, т.е. напълно класически случаи, но имам случаи, в които за всчики наоколо за да обичам дадения човек, трябва да съм изпаднала в тотално умопомрачение  Blush
Виж целия пост
# 4
Препънах се на още на "морално" в описанието ти. За съжаление или за радост за мен моралът е по-важен от любовта и си платих цената за това.
Виж целия пост
# 5
Ох...Всеки път, когато съм обичала съм обичала по такъв начин - лудо, необяснимо, първично...Всички са ме мислели за луда и са били прави, ама...
Като прочитам за втори път питанката ти, се сещам и за едно друго преживяване, което обаче....не мога и не искам да споделя. То се връзва най-вече с епитетите "неморално" и "забранено".
Виж целия пост
# 6
Е в мойте случаи или не е било здравословно за мен, или не е било редно, или сме нямали нищо общо... нямам класическа, приятна връзка с някое добро момче  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Е в мойте случаи или не е било здравословно за мен, или не е било редно, или сме нямали нищо общо... нямам класическа, приятна връзка с някое добро момче  Simple Smile

Мда....Понякога съм се чудела, толкова ли не мога да си намеря един нормален, спокоен мъж. Мечтала съм си за скучна връзка без никакви изненади Crazy
Виж целия пост
# 8
Мечтала съм си за скучна връзка без никакви изненади Crazy
Само така си мислиш  Wink
Виж целия пост
# 9
Естер, казах ти хойкай докато си млада и без деца  Laughing Моралът е за по-късна възраст.
Виж целия пост
# 10
Само така си мислиш  Wink

Мда...тези настроения бързо ми минават Crazy 
Явно се наслаждавам на садо-мазохистични емоционални отношения.
Виж целия пост
# 11
Естер, казах ти хойкай докато си млада и без деца  Laughing Моралът е за по-късна възраст.

 Mr. Green

Дона, като казва нездравословно за мен, не е било редно или сме нямали нищо общо....при мен май или е класика в жанра, или всички твои 'или'-та в едно, и нездравословно, и нередно и нищо общо, абе .... аз по принцип си скачам от крайност в крайност... Най-интересното, че със сегашния си акъл за тази необяснима любов като мисля и аз си се чудя на акъла, ама тогаз се давех в онзи синьо-зелен поглед  Crazy
Виж целия пост
# 12
Всички мъже са еднакви.
Въпросът е да не си капо.
Виж целия пост
# 13
Всички мъже са еднакви.
Въпросът е да не си капо.

С първото не съм съгласна. С второто - значително повече.  Laughing
Виж целия пост
# 14
Необяснимо е за мен, но погледнато днес, с този акъл, на тези години, с опита, който имам сега.
Тогава хич не съм се замисляла обяснима ли е любовта ми и заслужава ли да го обичам. В 90% от връзките си съм обичала много и съм се раздавала. Видени през днешния ми поглед, чувствата горели тогава ми се струват напразно похабени. И дето баба все ми повтаряше "Оти си толко проста та му ревеш!..." продължението е малко нецензурно  Wink
Има и такива, с които сме били странна, както казваш ти нелогична двойка. Щеше ми се да не съм си губила времето, но пък е добър опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия