Обувки на изплащане

  • 8 348
  • 74
Вчера чух реклама по радиото за обувки/ботуши на изплащане. Стори ми се чудесна идея.

Какво мислите за тази иновация? Бихте ли си купили по-скъпи ботушки, например, които да изплащате няколко месеца?

Някой пробвал ли го е вече?



           

Виж целия пост
# 1
Трябва да са много скъпи, за да ги взема на изплащане...
Мисля, че като идея е добре. Flutter
Интересно каква е процедурата ако се скъсат преди да са изплатени... newsm78
Виж целия пост
# 2
Извинявам се за изказването- ама това е голяма безумица! #Crazy Ами като цената на обувките, ботушите, сутиените или каквото е там ще ми "разджурка" бюджета  хич няма и да ги купя. Или представям си как ботушките вече са станали на нищо от носене, а аз ги плащам още newsm78 . Къща, кола и др. подобни на изплащане е едно, но дрехи Shocked
Сигурно това ще е една от характеристиките на израза "fasion victim"....
Виж целия пост
# 3
Знам за една позната,че си е купувала ботуши на изплащане-1800лв.за 6м.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми се вижда чудесна идея. Grinning
Виж целия пост
# 5
Добра идея, не че ще се възползвам, но защо да няма и обувки на лизинг. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз пък чух реклама за дънки на изплащане Shocked Не знам, аз не бих си купила дънки или обувки, за които не мога да извадя пари и да платя кеш, а ще ми трябват месеци да ги изплатя, примерно newsm78
Виж за нещо по- едро и по- скъпо ми се вижда по- приемливо, примерно кожени якета, кожени палта, такива работи.
Виж целия пост
# 7
Не бих! Ще съжалавям при последните вноски.
Виж целия пост
# 8
 PeaceСхемата на изплащане е като при техниката и т. н.-чрез издаване на кредитна карта от съответната банка-все едно си купуваш моб.тел  LaughingЗа Фешънплейс в Пловдив знам че покупката трябва да е на стойност 150 лв мисля че беше newsm78-не зависимо колко и какви са дрехите и обувките. Hug
Виж целия пост
# 9
Aз бих си взела на изплащане, ботуши специално. Но говоря за наистина хубави и качествени, които иначе трудно бих си позволила. Иначе, дънки ми се струва смехотворно да вземам на лизинг. Чак пък толкова....
Виж целия пост
# 10
Не съм чувала тази реклама...
По принцип за обувки не жаля пари.Може би бих взела на изплащане някои много скъпи ботуши,зависи....Но като цяло не си падам по лизинговите схеми.
Виж целия пост
# 11
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...Не знам, много ми е смешно това - обувки на изплащане Joy А дали дават бельото от последните колекции на "големите" в бранша на изплащане? Щото един комплект може да е около 3-400, не е малко. Представяте ли си? Гащи на изплащане hahaha
Виж целия пост
# 12
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...

 ThinkingАми точно същото си е и не ми е ясно защо се прави толкова реклама,като нещо супер ново и нечувано,като вече  в почти всеки нормален магазин има терминали за каквито си искаш карти newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.
Виж целия пост
# 14
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.
АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия