Кръстосва си крачетата

  • 3 483
  • 13
Моята дъщеричка е на 11 месеца и когато и се доспи започва да си кръстосва крачетата и така застава,
кога има нещо да я разсея спира , но после пак ги кръстосва и така стой.
Имал ли е някой този проблем?
Можете ли да ми кажете от какво се получава ?
Вече много се притеснявам.........
Виж целия пост
# 1
Да ти кажа честно - нищо не разбрах  Laughing
Тя ходи ли и като ходи ли ги кръстосва или докато лежи?  Thinking
Не мисля, че това е проблем. Тогава проблем би бил и при децата, които заспиват по корем, на колене, седнали или с ръце над главата, с ръце на лицето и т.н. и т.н.  Grinning
Виж целия пост
# 2
малко неразбрано е написан поста ти, но мисля, че няма място за притеснение- всяко дететнце си показва по няакъв начин, че му се спи. Дъщеря ми си търка очичките, когато й се спи
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми си търка очичките, когато й се спи

Синът ми - носа си  Simple Smile

Други се пипат по косата, смучат нещо, плачат, мрънкат, стават агресивни, гушкат се...
Виж целия пост
# 4
Отсега тренира за красива стойка!
Шегувам се, не виждам защо трябва да се притесняваш...Това да ти е проблема... Hug
Виж целия пост
# 5
Няма да е лошо малко повече да ни обясниш,но въпреки това смятам,че повод за притеснение нямаш Peace
Виж целия пост
# 6
Ами сигурно така му е удобно на детенцето. Няма за какво да се тревожиш, поне по така описания начин не виждам нищо страшно.  Hug
Виж целия пост
# 7
И малкият ми син го правеше,когато беше бебе.Временно е не се притеснявай.  Peace
Виж целия пост
# 8
Не е хубаво да се кръстосват крачетата, когато са малки бебенца. На 11 мес. костната система е достатъчно устойчива вече. А дали спи с кръстосани крачета, или ги кръстосва само, когато показва, че й се спи?
Виж целия пост
# 9
И моят син си кръстосваше краката някъде 4-тия месец. Временно е, сега вече не го прави. Мисля, че няма нищо притеснително в това.
Сега като му се доспи започва да си търка нослето и очите и да мрънка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И моят син си кръстосваше краката някъде 4-тия месец. Временно е, сега вече не го прави.
Абсолютно същото беше и при моят син. Невероятни кръстоски правеше.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви много за всички отговори.
Само искам да уточня : кръстосва си крачетата - едното е изпъната , а другото свито върху него ,  и давете крачета са напрегнати в мускулите и ставите .
И самата тя изглежда напрегната , сякаш се пъне .....
Това го прави когато е легнала или седнала , когато е права(ходи или скача) не го прави.
Виж целия пост
# 12
Като спи не си ги кръстосва , спънка си нормално.
Flores , Atrakcia, кога сряха вашите деца да си ги кръстосва.
Мен ме притеснява защото може да повлияе на стойката и....
Виж целия пост
# 13

Flores , Atrakcia, кога сряха вашите деца да си ги кръстосва.
Мен ме притеснява защото може да повлияе на стойката и....
dani17, не помня точно, просто не съм обърнала внимание, защото не ми се стори обезпокоително. Но беше за кратко.
Не мисля, че това ще повлияе на стойката. Но ако все пак се притесняваш, можеш да се посъветваш с ортопед. Успех  Peace   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия