За прането!

  • 2 553
  • 76
Здранейте мами ,на колко горе долу трябва да е бебчо ,за да му пускам дрехите с нашите той сега е на година и половина
Виж целия пост
# 1
От самото раждане ги пера с нашите.
Виж целия пост
# 2
От самото раждане ги пера с нашите.

Също. Хайде стига вманиачване и втелясване  ooooh!
На година и полувина и още да го пера отделно  ooooh! Това ми звучи като онази мама, дето на 7 годинки още гладела шапката на сина си  Laughing
Виж целия пост
# 3
Абе аз още ги пера отделно.... изварявам и шишета....
Виж целия пост
# 4
Синът ми е на година и половина-отдавна му пера дрехите заедно с нашите.
Отначало, когато се роди ги перях отделно-може би около година продължи това.Сега ми се струва,че е било излишно дълго и ми е създавало само неудобство.
Виж целия пост
# 5
Абе аз още ги пера отделно.... изварявам и шишета....
и аз така и мисля  да продължа, е шапката няма да й глада  Party
Виж целия пост
# 6
Че то трябва да не остане нищо за обличане, за да събера за една пералня  ooooh! Айде нема нужда, 60градуса+гладене е предостатъчно.
Виж целия пост
# 7
До към 3-я месец разделях, после ми писна да чакам да се събере една пералня, пък и петната ставаха все по-упорити, та така Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
От 10-тия месец започнах да ги пера с нашите  Peace
Виж целия пост
# 9
Мешам само връхни дрехи, панталони и жилетки. Бельото и чорапите им ги пера и до сега отделно от нашите.
Виж целия пост
# 10
аз ги пера с нашите, откакто навърши 6 месеца
Виж целия пост
# 11
Все още ги пера отделно.
Виж целия пост
# 12
На този етап не мисля че е проблем да ги смесваш. Аз на моята и ги пера отделно все още и така май ще продължавам поради простата причина, че успявам да и събера цяла пералня без проблем, та не ми се налага да ги меша с нашите.
Виж целия пост
# 13
Мисля, че след като навърши годинка започнах да пера дрешките и с нашите. И така и до ден днешен . Досега сме нямали проблеми. След изсъхването, гладя всичко.
Виж целия пост
# 14
На тази възраст не се замисляй, а направо си ги пускай с вашите дрехи в пералнята
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия