Разстройство и АМ?

  • 548
  • 3
Синът ми е на 7м. Доскоро не беше опитвал АМ, но забелязах, че вечер кърмата ми не му достига и започнах да му додавам първоначално Фризолак, а после опитах и НАН. На обяд яде зеленчуково или местно пюре, след обяд - плодово и преди да включа АМ акитата бяха плътни като пластелинчета. Откакто му додавам АМ,  ака 4-5 пъти на ден "кашичка", а понякога и по-течно. Мислите ли, че може да е от АМ? Случвало ли се е на някой да получи разстройство от АМ? Извинявайте за "миризливата" тема... Embarassed
Виж целия пост
# 1
На мен ми се случи при смяната на Фризовом с Нан НА. Оака се до ушите.Върнах я пак на Фризовом и нещата се оправиха.
Виж целия пост
# 2
Да, и  Петя не реагира добре на НАН Sad за мой ужас, само на АМ  беше ooooh! Явно е чувствителна към нещо в млякото, защото пък кака й нямаше такива проблеми
Опитай да смениш млякото, ако се съмняваш, че е от него

Незнам дали ще ме послушаш, но ще ти дам следния съвет: спри само млякото за ден- два. И си останете само на кърма, просто ще предлагаш по-често. И ако се нормализират изпражненията, и все още искаш да додаваш АМ, го смени. Аз захраних поради тази причина / АМ-разтройство/ по-рано, отколкото ми се искаше, но нямах твоята възможност да кърмя.
Успех Hug

Виж целия пост
# 3
Това, което описваш, далеч не е разтсорйства. Млеката са специалнонаправени да излиза акото като кашичка, за да няма болки и идскомфорт при бебетата. Така е това е нормално и желателно и не е растройство. Синът ми не пие АМ вече, но го храня така, че да няма пластелинчета, за мен те не са желателни. Засега успявам  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия