Дали е нормално

  • 508
  • 11
Здравейте, вчера бях на последен(вагинален) преглед преди да родя. Доктора ми насрочи дата и на пръв поглед всичко е нормално, но днес цял ден течението ми е кафяво /като на парцалчета/ все едно е първи ден на цикъла ми.
Опитах да се свържа с доктора, но не успях.
Доста ми е нервничко, а и нямам кой да питам.
Случвало ли ви се е.
Виж целия пост
# 1
Ако те е проверявал за разкритие с пръсти, онази болезнена манипулация, поне за мен беше ад - е нормално.
Виж целия пост
# 2
да прегледа беше с прсти, и бая болеше
Виж целия пост
# 3
Ами нормално е, на мен ми течеше цял ден кафяво течение и понеже се изплаших, също пусках тема тук. Mr. Green Оказа се, че при повечето жени така се получава. Утре няма да ти има нищо. А защо последен преглед, кога ти е термина?
Виж целия пост
# 4
Термина ми е 7 ми ноември, то няма нищо лошо и сега да родя, но аз съм от Бургас, а може би си чула за раждането там и се надявам да устискам до датата, защото за тогава ми е уговорката.
Виж целия пост
# 5
Ако те е проверявал за разкритие с пръсти, онази болезнена манипулация, поне за мен беше ад - е нормално.

Точно, и мен ме предупредиха това да очаквам.
Виж целия пост
# 6
Не знам нищо за Бургас и, че си уговорила раждането, но щом искаш да устискаш, ще ти стискам палци. Wink Леко раждане, каквото и да е то и здраво, сладко бебче!
Виж целия пост
# 7
Честно казано малко ме успокоихте, дано до утре да ми мине : Sad
Малко се шашнах Wink
Виж целия пост
# 8
И на мен ми се случи по същия начин. Моята докторка дори ме беше предупредила, че известно време ще ми изтича това течение Peace
Виж целия пост
# 9
И аз ходих сутринта преди да родя (още не знаех) на вагинален преглед за разкритие. Беше много болезнено и неприятно. Лекарката ме предупреди, че може да се появи зацапване, както и стана. Но към 11 часа се появиха и болки и така ... тинтири ... минтири ... в 16.35 родих.

Леко раждане!!!!  Hug
Виж целия пост
# 10
Ами нормално е, на мен ми течеше цял ден кафяво течение и понеже се изплаших, също пусках тема тук. Mr. Green Оказа се, че при повечето жени така се получава. Утре няма да ти има нищо.

Присъединявам се към това от опит  Peace
Виж целия пост
# 11
Уфффффф вече съм доста по добре, много ви благодаря.
Мерси и за добрите пожелания на misty:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия