Гинеколог в района на Люлин или близо до него?

  • 1 319
  • 9
Мами искам да ви питам за добър гинеколог в този район или около него. Скоро родих и искам вече да отида на преглед и искам съвет за спирала но не знам каква да сложа   Confused за това искам да се консултирам! Имам и миомен възел който ми видяха по време на бременноста и искам да разбера какво става с него тъй като ми казаха,че може и да изчезне след като родя!
Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Д-р Михаил Михайлов само че е в трета градска ако ти върши работа не е  много далеч е зависи от кой люлин но е много добър лекар
Виж целия пост
# 2
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова и д-р Цандева.
Виж целия пост
# 3
Ангел Илиев-до 26поликлиника-АГ от Шейново,работи по здр.каса Peace
Виж целия пост
# 4
Ангел Илиев-до 26поликлиника-АГ от Шейново,работи по здр.каса Peace
При него никога няма да стъпя  Naughty Това е предимно печалбар и на последно място лекар!
Виж целия пост
# 5
на мен ли го казваш? Wink
Искаше от мен сума пари за избор,тарифа,а накрая ме изроди без да го погледна в очите.Нито го виках,нито нищо-видя ме и се лепна за мен с надеждата да му дам нещо,но дори не съм ходила след раждането да му дам и бонбон дори Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
НА мен ми бяха казали че иска 600 лв за него си само за израждане Simple Smile Абе да си заслужава да ама.... за него! Аз пак си платих но в Тина Киркова и съм супер доволна!  Peace
Виж целия пост
# 7
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова и д-р Цандева.
Не знам дали са добри д-рки, но прегледите ми при Бедринова бяха доста болезнени (не съм била бременна тогава, слава Богу), а хем сестра ми препоръча да ида при нея, а не при Цандева именно защото уж била по-внимателна. То не, че на такива прегледи целта е да ти е кеф, но все пак...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Даааааа,Бедринова е супер груба жена.
Като бях при нея на преглед преди години,после цял ден едвам си сядах на дупето.
Цялата ми бременност я следи Цандева.
Не се оплаквам.
Виж целия пост
# 9
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова ...

  Naughty Аз лично не ти препоръчвам д-р Бедринова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия