едно въпросче за тайните

  • 2 933
  • 73
Успявате ли да пазите тайни или сте по-скоро като рекламата на sprite? Laughing Laughing Laughing LaughingИмате ли някаква тайна която да не сте я казвали наистина на никой?Каква е най-странната тайна която сте пазили?И....може би някоя която все пак сте разказали? Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1
Нали ако ти я кажа вече няма да бъде тайна  Mr. Green
Всеки си има тайни...
Виж целия пост
# 2
Жена и тайна? Невъзможно!
Виж целия пост
# 3
Жена и тайна? Невъзможно!
и аз бих се учудила обаче никога незнаеш Grinningаз лично само като ми кажат да не казвам и....................
Виж целия пост
# 4
Мога да пазя тайни, но не се гордея с това.
Понякога е много съсипващо.
Да, има тайни, които не съм казвала на никой ( нали така съм обещала ).
За най - странната едва ли ще се сетя сега, но - например - крия една приятелка ( 25 г. ) пред родители те й, че пуши! newsm78 Все пак е на 25!
А за такава, която, въпреки обещанието да си мълча съм казала на някой - не се сещам, но ако се замисля защо бих казала - то ще е само ако реша, че ще оправя проблема по тази начин ( ако има проблем ). В никакъв случай заради - "да се посмеем всички заедно" - както на рекламата на спрайт!
Виж целия пост
# 5
Колко спрайт съм изпила....  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Нали ако ти я кажа вече няма да бъде тайна  Mr. Green
Всеки си има тайни...


И аз така мисля!!!
Виж целия пост
# 7
Дам, успявам да пазя тайни... понякога близките ми и не толкова близки приятели ми доверяват неща, от които ми настръхват косите и въобще не искам и да знам Wink

За най-странна тайна не знам... но мога да разкажа за няколко страшни и неудобни тайни, които бих искала да не знам Naughty

Приятелско семейство, уважавам и мъжът и жената и двамата са ми еднакво близки приятели, знаем се от години... мъжът ми доверява, че изневерява Shocked бях и все още съм напълно шокирана, даже не знам защо изобщо трябваше да ми казва, мамка му Sad Сега се чувствам супер неудобно всеки път, когато я видя, защото знам нещо, което не бива да знам, защото ми се иска да й кажа, а знам, че не бива... не искам да се бъркам, а се чувствам  забъркана. Най-тъпото е, че веднъж даже го видях с другата и той ми я представи ooooh! с което ме накара да се почувствам още по-неудобно...

Друго какво? Пак приятелска двойка... жената ми доверява, че е правила аборт Crossing Arms предполагам, че имаше нужда от подкрепа, помощ да преодолее психологическия момент... е, опитах се да й помогна, ама от тогава всеки път като видя мъжа й и ми става едно криво Crazy

Аз имам тайни, е, не много, но не бих ги споделила, просто защото съм много недоверчива по природа. Обикновенно преди да споделя каквото и да е, винаги първо мисля дали и как може да бъде използвано срещу мен Laughing може би, защото в миналото си понапатих от "приятели".
Виж целия пост
# 8
 Ако някой умее 100% да пази тайни или 100% неумее,задължително и в 2 случая възниква високо напрежение:...АБЕ,КЪДЕЕ БАТКО БЕ...?
Виж целия пост
# 9
умея да пазя тези на другите ,както и своите! има несподелени на никого! но са много натоварващи наистина някои!
Виж целия пост
# 10
Умея. Както своите, така и чуждите.
Виж целия пост
# 11
Умея. Своите по-рядко, чуждите-редовно. Но в случай подобен на първия описан от Rylie  не мълча. Постъпвам така както бих искал с мен да постъпят, а смятам, че честността е най-добрата политика. Когато пазя чужди тайни винаги предупреждавам, че няма да лъжа. Мълча, разбира се, но при директно поставен въпрос отговарям.
Виж целия пост
# 12
Ммммм....нищо не казвам!!!Нито за чуждите,нито за своите!  Whistling
Виж целия пост
# 13
Умея и затова съм изповедник на всичките приятели на мъжа ми.
И на него дори не казвам какво са ми доверили.
Уважавам им желанието за конфиденциалност.
Моите не успявам толкова успешно.
Може би защото нямам кой знае какво за криене....,да не кажа нищо!
Виж целия пост
# 14
Потаен човек съм. Пазя тайни всякакви - и свои, и чужди. Чуждите не ми тежат, но моите - едва ги нося на плещите си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия