Коса на клечки ?!

  • 9 541
  • 50
Здравейте,от доста време ми е направило впечатление въпросното чудо "коса която стои на клечки" . Става въпрос за права коса,която стои на отделни кичурчета. Често срещано явление е при чалга изпълнителките  Laughing Някоя от вас има ли представа как бил могла да го постигна този ефект? Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
С преса и качествени стилизиращи продукти   Peace
Виж целия пост
# 2
Това съм го пробвала.. ако под качествените продукти имаш предвид "балсам за изправяне" . С него не става нищо,просто умекотява косата и УЖ я предпазва..  newsm78
Виж целия пост
# 3
Това съм го пробвала.. ако под качествените продукти имаш предвид "балсам за изправяне" . С него не става нищо,просто умекотява косата и УЖ я предпазва..  newsm78


Балсама е за друго.
За въпросната прическа трябват преди всичко преса и много лак за коса.
Виж целия пост
# 4
Правила ли си я ? Защото аз и с лак съм пробвала.. освен , че си я сплетох на топка,друго не направих.. Ако можеш,обесни ми как по-точно се действа с пресата и лака Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Дайте някаква снимка да не би да си представям нещо друго  newsm78
Виж целия пост
# 6
http://www.chart-blogger.de/wp-content/uploads/avril-lavigne-2.jpg Нещо подобно на това е..
Виж целия пост
# 7

Не става ли въпрос за едни твърди клечки прави?
Виж целия пост
# 8
Именно.. но не мога да намеря точно такава снимка..
Виж целия пост
# 9
Тази коса е на кичури, освен това е удължена. Тъмна коса не може да седи така, освен ако не  е играно с по-светли кичури.
Моите екстензии като не ги мия стават така  Laughing
За да не се изказвам некомпетентна обаче, ще пробвам тия дни едно стилизиране, което мисля има такъв ефект и ще докладвам.  Peace
Виж целия пост
# 10
Ох,и аз ще потърся за да съм сигурна че говорим за едно и също.Ако е това за което се сещам,мене ме е правил така фризьор.Просто с преса изправя малък кичур и го пръска обилно с лак,даже след това още веднъж минаваше с пресата.
Виж целия пост
# 11
Тази коса е на кичури, освен това е удължена. Тъмна коса не може да седи така, освен ако не  е играно с по-светли кичури.
Моите екстензии като не ги мия стават така  Laughing
За да не се изказвам некомпетентна обаче, ще пробвам тия дни едно стилизиране, което мисля има такъв ефект и ще докладвам.  Peace

Тя пита за друго,не за цветовете или да е на кичури,а за една прическа по-екстравагантна. Peace
Виж целия пост
# 12
Може... не съм разбрала явно!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Дори и един клип не мога да намеря  ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 14
Хммм, интересно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия