Не спя

  • 711
  • 11
В 19 г. с. съм, а от около месец имам болки в кръста само като си легна. Ходих на невролог....било нормално, нищо ми няма .....болката е тъпа, опасва ме като пояс, а изправя ли се престава...
Незнам какво да правя newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей, те първа ще започваш да чувстваш дискомфорт по отношение на тялото си.При мен също я имаше тази болка горе долу по същото време на бременноста , но после отмина.Естествено тя пък се замени с друго, тъй като в един момент ще започнеш да наедряваш и тогава пък нещо друго няма да ти е както трябва, но така ще е докато родиш.Не се притеснявай.Мисли за човечето вътре в теб и всяка болка , дискомфорт или неразположение ще се превъзмогне.Пожелавам ти лека бременност и много хубаво бебче.
Виж целия пост
# 2
всичко ще с еоправи,спокойно и аз бях така..хормони
Виж целия пост
# 3
Мен още си ме боли кръста,а съм в 7-ми месец,така че не се притеснявай-ще ти мине все някога Simple Smile!
Виж целия пост
# 4
Мен се опита да ме боли, обаче аз съм инат - започнах да се движа повече и от преди и почти цялата бременност(с изкл=чение на последните две седмици) изкарах без болки....
Виж целия пост
# 5
За съжаление наистина е така - ту те боли едно, ту друго... Ако болката е толкова нетърпима, защо не питаш лекарите какво можеш да предприемеш? Безсънието е ужасно нещо... Сигурна съм, че има някакъв начин да се преодолее - чрез лекарства или по друг начин. НоШпа например ми се струва безвредно, не знам дали ще помогне в случая, но мисля, че е против болки, все пак задължително питай лекар каквото и да решиш да предприемеш.
Виж целия пост
# 6
Уфф и аз съм така  Sad Напълно те разбирам. Моя док. каза може но шпа аз пих веднъж /беше нетърпимо вече/ и имаше ефект: спах непробудно близо 3 часа  Grinning , но съм оставила този вариянт за краен случай. Опитвам да спя с възглавница между краката /между коленете/, понеже спя на една страна. Ефекта е по-слаб но понякога действа /ако болката не е много силна/. Някъде бях чела че помага да спиш на твърдо, но още не съм пробвала /може скоро да си направя легло на земята  Mr. Green
Би трябвало и гимнастика с упражнения за гръб и кръст да помагат, но не ми остава време да правя, но с тях внимавай: трябва да са за бременни и ако док. ти разрешава.
Дано да съм помогнала. Успех.
Виж целия пост
# 7
здравей аз съм в 24 та седмица и при мен е така като легна ме боли като се изправя спира била съм на лекар и при мен така нормално е казват че тъпи болки в кръста някои имат до като родят така че споко нама страшно след няколко месеца ще минат желая ти лека бременност и след това леко раждане  Hug Peace Laughing
Виж целия пост
# 8
Сменяй лекаря!
Виж целия пост
# 9
Добре дошла в клуба  Wink
Виж целия пост
# 10
И аз имах същите оплаквания. Не можех да спя легнала, а права - няма как, тоест не спях.

От разширяването на таза е, надявай се да отминат. При мен отминаха около 25-та седмица.
Виж целия пост
# 11
Ами да, така е, може  и по-зле да стане до края. През първата ми бременност сутрин не можех да си раздвижа краката нормално.
Е, ще ти мине.......някой ден Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия