Кървене!!!

  • 589
  • 9
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ.
ИМАМ ПРОБЛЕМ, ЗА НЕГО ПИСАХ И ПРЕДИ, НО НЯМАМ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОР. МЕНЗИСА  МИ ДОЙДЕ НА 9 ОКТ. КАКТО ОБИКНОВЕННО. НА 24.ОКТ. ПАК МИ ДОЙДЕ И КОГАТО ОТИДОХ ПРИ АГ ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ СЪМ В ОВУЛАЦИЯ И МИ ИЗПИСА УТРОГЕСТАН И ГЕРИКАПС
. ВЪПРОСА МИ Е МОЖЕ ЛИ ПРИ ОВУЛАЦИЯ ДА ИМАМ ТЕЧЕНИЕ 5 ДНИ ВСЕ ЕДНО МЕНЗИС?
Виж целия пост
# 1
Кървене, дори леко зацапване по време на овулация е проблем, но с тези медикаменти явно е започнало лечение. Звънни на лекарката ти, щом си притеснена, тя прегледа ли те обстойно?
Виж целия пост
# 2
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ.
ИМАМ ПРОБЛЕМ, ЗА НЕГО ПИСАХ И ПРЕДИ, НО НЯМАМ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОР. МЕНЗИСА  МИ ДОЙДЕ НА 9 ОКТ. КАКТО ОБИКНОВЕННО. НА 24.ОКТ. ПАК МИ ДОЙДЕ И КОГАТО ОТИДОХ ПРИ АГ ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ СЪМ В ОВУЛАЦИЯ И МИ ИЗПИСА УТРОГЕСТАН И ГЕРИКАПС
. ВЪПРОСА МИ Е МОЖЕ ЛИ ПРИ ОВУЛАЦИЯ ДА ИМАМ ТЕЧЕНИЕ 5 ДНИ ВСЕ ЕДНО МЕНЗИС?
да не е крьвоизлив newsm78гледа ли те на видеозон?
Виж целия пост
# 3
Да, прегледа ме много обстойно и даже на видеозон
Виж целия пост
# 4
това не е нормално при овулация да има кървене и то 5 дни защо не се обърнеш към друг лекар може да е хормонално нарушение и аз съм имала болезнена овулация но чак кървене не
Виж целия пост
# 5
Благодаря за бързите ВИ отговори!!!
Още при първия ден от кървенето отидох и тя ми каза че ще спре още на следващия ден и може да продължим с опитите за бебче. Но уви не стана така и пак пропуснахме шанса си. Сега вече незнам кога да чакам мензиса си ,на 9 или на 24 защото ми идваше много точно на датата newsm78
Виж целия пост
# 6
Пусни търсачка и търси как влияе Утрогестан. Според тази тема той предизвиква цикъл. Може да е нормално за лечението ти, може да не е. Трябва да се допиташ до лекар, тук не може никой да ти отговори адекватно.
Виж целия пост
# 7
Консултирай се и с друг гинеколог!!!! Успех!!!!
Виж целия пост
# 8
Консултирай се и с друг гинеколог!!!! Успех!!!!
Peace
Виж целия пост
# 9
Изобщо не смятам, че това е нормално, задължително се консултирай с друг лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия