Добър специалист УНГ

  • 2 059
  • 8
Моя приятелка от години страда от уши - има сърбеж, болят я често  и винаги когато я заболят, я болят и сливиците. Преди година лежа в болница поради възпаление на средното ухо. Сега отново е с възпаление. Лекуващата я лекарка е някаква супер незаинтересована, предписва антибиотик,не действа, предписва друг и той не действа и сега трети... Май било бактериална инфекция..МАЙ #CrazyНикакви изследвания, нищо-просто бактерия и антибиотик.. Моля, препоръчайте някой съвестен лекар. Проблемът се влачи от години, а няма трайно разрешение.
Виж целия пост
# 1
moga savsem otgovorno da Vi preporacham dr.Kulev{za sofia}-raboti i sas zdravnata kasa-tarsete go v tokuda.za poveche info na lichni
Виж целия пост
# 2
Доктор Фурнаджиев, ако искаш координати ми пиши
Виж целия пост
# 3
Боримир Фурнаджиев 851-76-41, 0888250046. Стахотен специалист и човек. Той е освен УНГ и отоневролог
Виж целия пост
# 4
меденка,как сте?оправи ли се  Вашата приятелка?
Виж целия пост
# 5
Д-р Улевинов - Клиника Детски болести към Александровска болница.
Виж целия пост
# 6
меденка,как сте?оправи ли се  Вашата приятелка?
Благодаря за интереса и вниманието. Предадох вашите препоръки. Тя, приятелката ми, с болки и сърбежи, все пак трябваше да замине в чужбина по работа. Ще се върне другата седмица и се надявам да посети  УНГ, за да разреши проблема. Благодаря ви още веднъж.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Доктор Френгов от транспортна болница. Много съм доволна, излекува ми детето.
Виж целия пост
# 8
Доктор Фурнаджиев, ако искаш координати ми пиши
Здравей,
Много се радвам, че най-накрая намирам някой, който препоръчва Д-р Фурнаджиев. Търся негови пациенти от известно време, за да разпитам за него. Не съм от София, а чак от Варна и искам да разбера дали си заслужава да пътувам за преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия