Шалчето

  • 2 022
  • 48
Привет на всички мами! Иска ме се да разбера и вашето мнение - трябва ли шала да се слага на устата на детето? Аз лично съм противник на тази теория, защото докато диша в него, то всъщност вдишва вече овлажнения въздух и риска от болно гърло е по-висок. Ще се радвам да разбера какво смятате вие, пък и вече е време на шалчетата, така че мисля, че ще е полезна тази дискусия.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Шала не се слага на устата на детето, защото дишайки в него, се "образува" влага, която детето вдишва. Така са ми го обяснявали на мен.
Виж целия пост
# 2
Шал се слага на вратлето , по- точно се завързва на вратлето! Peace
Виж целия пост
# 3
И аз съм противник на тази теория и с бабите често се хващаме за косите по въпроса argue
Виж целия пост
# 4
Аз пуснах тази тема, точно заради следните неща - бабите вечно се бъркат и твърдят, че шала трябва да е на устата, а също и заради това, че виждам толкова много майки напъхали шала на децата си до очите, да не могат да виждат милите.
Виж целия пост
# 5
Аз пуснах тази тема, точно заради следните неща - бабите вечно се бъркат и твърдят, че шала трябва да е на устата, а също и заради това, че виждам толкова много майки напъхали шала на децата си до очите, да не могат да виждат милите.

Заблудени, какво да правиш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Шал се слага на вратлето , по- точно се завързва на вратлето! Peace
Peace
Виж целия пост
# 7

Заблудени, какво да правиш  Rolling Eyes
Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!! Пък има такива, на който като им го кажеш това, ти отговарят, че не си добре и задават умния въпрос  "Ами като се нагълта със студен въздух???"
Виж целия пост
# 8

Заблудени, какво да правиш  Rolling Eyes
Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!! Пък има такива, на който като им го кажеш това, ти отговарят, че не си добре и задават умния въпрос  "Ами като се нагълта със студен въздух???"

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Не съм слагала на устата никога,но се просветих тук.
Виж целия пост
# 10
Слагала съм шал на устата, само ако е със запушено носле и диша с отворена уста. Иначе не  Naughty
Обаче често виждам баби или детегледачки в градинката, които са омотали детето като буба - шапката покрива очите, шала покрива носа - все едно са в Сибир и после се чудят защо детето плаче  ooooh!
Виж целия пост
# 11

Заблудени, какво да правиш  Rolling Eyes
Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!!
Може ли линк, за да прочета съответно принтирам за бабите?
Моля Praynig
Да добавя, че със разширеното търсене тук във форума ми излезе като линк единствено ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162769.0
а, през гугъл излезе и това http://archives.bg-mamma.com/archive/000/061/361/61361/61361.html
Виж целия пост
# 12
Никога не съм слагала шал на устата и. Аз и самия шал много рядко го слагам. Моето дете определено не се притеснява от студа. Да не говорим, че по никакъв начин не мога да я накарам да остане с ръкавици.
Виж целия пост
# 13
Моето дете не обича шалове. Аз слагам шал на гушката, никога на устата, но той непрекъснато го дърпа, опитва се да го махне. Като бебе, пак успявах да го изведа с шал, но сега не мога - направо си го сваля. Освен това той диша през носа, не през устата - мислех между другото, че всички деца са така newsm78-така че няма опастност от настиване на гърлото. Винаги съм гледала да не е навлечен много, много-хем се закалява, хем и се движи по-лесно Peace
Виж целия пост
# 14
Ползвам го за аксесоар към тоалета на дъщеря ми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия