Въпрос за безмлечните каши

  • 1 138
  • 15
Искам да предложа на дъщеря ми безмлечна безглутенова каша от елда на Хип. Мога ли да я приготвям с преварена вода или задължително с кърма (АМ) ?
Виж целия пост
# 1
Гигилче, понеже нямаш заместено хранене, може. Ти кърмиш през останалото време Peace
Виж целия пост
# 2
Дени,   bouquet
И аз на такъв отговор се надявах. bowuu
Виж целия пост
# 3
Никога не съм слагала кърма или АМ в безмлечните каши. Просто си го кърмех (а и още го кърмя) на поискване  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И аз мисля че спокойно можеш да си я приготвяш с преварена вода . Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Няма никакъв проблем,стига да й харесват на вкус.Моята дъщеря,която е всеядна,не понася безмлечна каша направена с вода.Като вариант може да пробваш да прибавиш и плод,ако си въвела.
Виж целия пост
# 6
Днес дадох кашата от елда с ябълка и банан, но не й хареса изобщо. Утре ще пробвам да прибавя плод - отново ябълка или банан.
Виж целия пост
# 7
Аз ги приготвях с вода и слагах малко плодово пюре, но преди това задължително кърмех.
Виж целия пост
# 8
елда, ябълка и банан е доста.. що не пробва примерно с ориз, чист първо /каша де/...
Виж целия пост
# 9
Елдата не винаги се харесва от децата. На моят син много му харесва, но и аз обичам елда. За разлика от нас двамата никой друг от роднините не обича и не яде елда.
Но пробвай да я смесиш с пюре, може да и допадне.
Виж целия пост
# 10
Моята дъщеря ядеше безмлечните каши смесени само с кърма.За мен не беше проблем сутрин да изцедя необходимото колчество за тази цел.Но и плодовото пюре вътре е добра идея.
Виж целия пост
# 11
Пробвай да я дадеш с круша - Ян само така я яде  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз само с вода ги правя като кърмя преди и след кашата. Понякога прибавям плод, понякога не.
Виж целия пост
# 13
Добавям вода, бисквити и сурови плодове. АМ слагах само няколко пъти и понеже беше ХА, никак не му харесваше.
Виж целия пост
# 14
Днес смесих кашата с малко пюре от ябълка и банан и беше изядена с апетит. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия