Инфо от "Господари на ефира" от 12.11?????

  • 1 179
  • 9
Някой гледа ли предаването? Говореха за AD Medicine и по-точно за детските сиропчета за имунната система. Не разбрах за какво ставаше въпрос. Моля ако някой знае да ми каже. Ние пием това сиропче и се притесних да няма някакъв проблем? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не го гледах, но мисля че го повтарят късно вечер(поне така беше преди). В полунощ или към 1 часа беше не помня точно кога съм го засичала.
Виж целия пост
# 2
В предишно предаване бяха разследвали, че производителя не може да се открие -имаше дюнерджийница май на адреса, а и не е одобрено. Нещо от този род беше.
Виж целия пост
# 3
Ако можеш влез през гугал в български телевизии онлайн и после  в нетера  -  намираш нова телевизия и господари на ефира. Там има цялото предаване от 12.11. Гледай го. Успех!
Виж целия пост
# 4
Тук се изписаха 30 стр. за този сироп Grinning. Всъщност по идея на съфорумки беше и това предаване Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181908.0;topicseen
Виж целия пост
# 5
видях в сайта им официално становище по въпроса ако искате вижте го admedicine-bg.com
Виж целия пост
# 6
Преди няколко седмици,имаше репортаж за тези сиропчета.Господарите тръгнаха уж да разследват,но не разбрах,защо не се обърнаха към самата фирма,да кажат и те становищитето си.
Както и да е направиха  едно голямо нищо,но нещата съвсем не свършиха до там....От фирмата се заканили да съдят господарите,затова,че опетняват името им и искаха опровержение на предишното предаване.

Та с една дума снощи беше опровержението направено със половин уста,колкото да не е без хич. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
благодаря   bouquet
на мен ми го препоръча педиатърката, на която имам доверие, но ще си помисля дали на пролет пак да купя.....
Виж целия пост
# 8
благодаря   bouquet
на мен ми го препоръча педиатърката, на която имам доверие, но ще си помисля дали на пролет пак да купя.....
Защо на пролет???
Според мен имуностимулантите се пият точно преди зимният период,когато времето е променливо и децата са по податливи към разболяване.

Виж целия пост
# 9
лекарката ми беше казала, че се правят два курса годишно. Единият е септември- октомври, а следващият март-април. Благодаря на всички за инфото. (:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия