Мога ли да давам "Oscinococcium" на 8 мес.бебе

  • 981
  • 23
Тей като ме мъчи и мен някакъв вирус или настинка се замислих дали мога да дам на бебо профилактично,все пак е хомеопатично,знам ли newsm78 Вие давате ли и на каква възраст са дечицата в случая
Виж целия пост
# 1
дa  Peace
Виж целия пост
# 2
Не бих дала каквото и да е лекарство, без предварително да съм се консултирала с лекар. Още повече "профилактично", без да е болен или да има някакви симптоми. Peace
Виж целия пост
# 3
Моят син е на пет месеца, а Осцилокоцинум му давам профилактично един път седмично от един месец. Това по съвет на педиатъра.
Виж целия пост
# 4
И нашето бебе е на 5 мес и му давам това хомеопатично средство, защото баткото е болен вече почти месец!
Така ме посъветва хомеопата, при който ходихме. Но веднъж седмично!
Виж целия пост
# 5
Да.
Ако е за профилактика-
по половин дозичка седмично Grinning
Виж целия пост
# 6
Можеш да, даже до колкото знам може през целия зимен период профилактично по 1 на седмица да даваш - но това ест след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 7
И аз давам като видя,че нещо се разсополиви.
За първи път дадох когато беше на 2 месеца,но след прегледа от педито.
Виж целия пост
# 8
да  Peace и аз съм давала, дори и по-малък беше, педито ни го препоръча
Виж целия пост
# 9
Мои познати са давали, но аз без да съм се консултирала с педиатърката не бих дала каквото и да било.
Виж целия пост
# 10
И на новородено може.
Виж целия пост
# 11
Наистина ли?
Виж целия пост
# 12
Да. Пише го на упътването.
Виж целия пост
# 13
Да. Пише го на упътването.
Благодаря, нямах представа! Hug А пише ли, че може да се дава без лекарско предписание?
Виж целия пост
# 14
  Давала съм му два пъти по лекарско предписание, но получихме силни колики. Явно на нас нещо не ни понесе, а съм сигурна, че не бяха от друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия