Гълтате ли...?

  • 8 552
  • 39
Тук няма да си говорим  за разни перверзии, а става въпрос как заспивате вечер ?Гълтате ли хапчета за сън или удряте по едно по- силно питие ?При мене в последно време е станало традиция да изпивам по 2-3 чаши червено винце и директно ме хвърля в леглото.
Виж целия пост
# 1
Гълтам ракийка, но не за да заспя.
Ключа за лесно заспиване е ранното ставане и залудо работа през целия ден.Поне за мен.
Виж целия пост
# 2
Извинете.
Нищо не гълтам.
Заспивам лесно.
Виж целия пост
# 3
през лятото глътвахме биричка. напоследък пийваме по една мента със спрайт.

Ключа за лесно заспиване е ранното ставане и залудо работа през целия ден.Поне за мен.
Peace абсолютно Peace
Виж целия пост
# 4
Имам трима мъже на главата (най-малкия невръстно пеленаче) плюс работа. Заспивам където ме сложат.
П.П. И да не ме сложат, пак заспивам.
Виж целия пост
# 5
Тук няма да си говорим  за разни перверзии, а става въпрос как заспивате вечер ?Гълтате ли хапчета за сън или удряте по едно по- силно питие ?При мене в последно време е станало традиция да изпивам по 2-3 чаши червено винце и директно ме хвърля в леглото.

виждам традицията изписана и на лицето ти.
все така давай.


не, нищо не гълтам, за да заспя. умората ми е достатъчна обикновено.
Виж целия пост
# 6
Слава богу, нищо не гълтам все още Simple Smile Много рядко, да чукам на дърво, имам проблеми със съня.  Дори малката от 3 седмици не е на ясла, защото се лекуваме от бактерия и с нея си полягам на обед, спим до късно сутрин и вечер мога да заспя с нея. Изобщо, голямо спане.
Виж целия пост
# 7
По някой път ми се случва да глътна по малко паста за зъби преди да заспя Simple Smile
Виж целия пост
# 8
За друго си помислих от заглавието.
Нищичко не гълтам.Заспивам на радио а понякога прилагам твоя номер с винцето.
Виж целия пост
# 9
Стимуланти не са ми нужни.
Ставам в 6 сутринта и лягам най-рано в 1 след полунощ. Внимавам само да не си глътна четката за зъби, докато ги мия в полусънно състояние.
Виж целия пост
# 10
И аз като Василиса- когато ми се спи и върху царевични кочани мога да заспя.
Когато не ми се спи си намирам работа, а и толкова непрочетени книги има на тоя свят..
С една дума- не.
Виж целия пост
# 11
Винаги ми се спи. Зимата особено. Трябваше да се родя мечка и блажено да проспивам 6 месеца от годината.
Виж целия пост
# 12
нищо не гълтам, гледам ТВ за да заспя, пък него не мога да го глътна...
Виж целия пост
# 13
В последно време като ми говорят за секс, най-ми се доспива. Grinning
Виж целия пост
# 14
Гълтам перушина от възглавницата  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия