За възрастта по АМ

  • 526
  • 9
Кърмя ,но вечер дохранвам с 2-ка Милумил на Аптамил.Направихме 7 и започнахме 8-я месец.Трябва ли вече да давам 3-ка или трябва да се навършат 8 месеца?И за пюретата незнам как е?Например на Хипп ,на които пише за 8 месеца,трябва да ги има навършено детето или да е почнало осми месец?
Виж целия пост
# 1
Според мен трябва да ги е навършило Peace
Виж целия пост
# 2
Трябва да са навършени. Даваш Милумил на Милупа.
Виж целия пост
# 3
Тройката е за след навършени 8. По принцип може да си продължиш на нея до годинката спокойно. Не прави бърз преход кърма, двойка, тройка, останете на двойката.
Месеците върху етикетите са винаги навършени вече, т.е. пюрето в случая е от започнат девети.
Виж целия пост
# 4
За млеката - след навършени месеци - ние сме на НАН, двойката е след навършени 6 месеца, НАН 3 е след навършване на годинка, а за пюретата винаги се презастраховам. Пюрета за 4 месеца ги дадох на 6 месечна възраст, пюрета за 6 месечни на осеммесечна възраст, още не съм дала пюрета за 8 месечни... Не бързам за никъде.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Ние сме още на Милумил 2.3-ката е след навършени 8 месеца.
Виж целия пост
# 6
За млякото не мога да кажа, но за пюретата - не гледай възрастта на етикетите.. Давай тези, с компонентите на които си захранила (чети съдържанието) Peace
Виж целия пост
# 7
Подкрепям Блонди но не ти препоръчвам да оставаш на 2 до годинката.
Производителите са го измислили повече калории  други стойности на съставките съобразени с по-голямата активност на бебето.
Иначе наистина не го прави рязко всеки ден по 1л. повече от новото мляко в дозата.
Виж целия пост
# 8
Тройката е за след навършени 8. По принцип може да си продължиш на нея до годинката спокойно. Не прави бърз преход кърма, двойка, тройка, останете на двойката.

 

И нашия педиатър така ни беше посъветвал.
Виж целия пост
# 9
Трябва да са навършени. Даваш Милумил на Милупа.
Явно доста ми се е спяло,за да объркам така Laughing

Иначе наистина не го прави рязко всеки ден по 1л. повече от новото мляко в дозата.

Той на ден изпива само по 120 мл вечер-другото е кърма Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия