Работа в ЕС

  • 1 072
  • 17
По принцип ме интересува дали младите българи (до 35 г.) с по-високо образование и квалификация имат желание за работа в друга държава от ЕС?
Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Аз съм нещо между втория и третия отговор.
Гласувах с Да, но не в момента.
Виж целия пост
# 2
Не, но бих го обмислила.
Виж целия пост
# 3
Бих работила навсякъде, където могат да ми осигурят добро заплащане, сигурност на позицията и безопасност. Всяко от тези неща е относително, разбира се и не може да се измерва в абсолютни величини.
Виж целия пост
# 4
Да, с огромно удоволствие бих
работила в някои държави от ЕС.
Жалко, че съм над 35.
Виж целия пост
# 5
Кога пък ги подмина тези 35? Марш от европейския съюз! За теб, Лисо, само съветски съюз! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не. Твърдо не.
Тук са ми децата, тук ми е мъжът, тук са ми близките и приятелите. Тук са ми материалните придобивки, които за да ги имам в чужбина- би се наложила да работя 2-3 живота...
Виж целия пост
# 7
Доволна съм от моята работа.
Виж целия пост
# 8
Трета опция  Wink

Виж целия пост
# 9
За мене няма начин. Професията ми е такава, че ако се преместя в друга държава, край! Е, има едно-две неща, които бих могла да върша, но...като цяло нямам шанс. Това е добре, защото нямам и желание Mr. Green
Виж целия пост
# 10
По принцип не, макар, че и сега работя в ЕС. Предполагам питаш за извън България.
Отговорих, че бих го обмислила, но най-вероятно не бих се съгласила.
Виж целия пост
# 11
Да искам да работя в ЕС , дори уча европеистика , защото се целя право в Брюксел Flutter
Виж целия пост
# 12
То е ясно, тези със семействата и материалните придобивки, повечето не биха, другите, необвързани и без материални придобивки, биха опитали. Аз съм от вторите, работя и живея навън, вече и омъжена.
Виж целия пост
# 13
Да искам да работя в ЕС , дори уча европеистика , защото се целя право в Брюксел Flutter
Какво точно означава това, което учиш?
Виж целия пост
# 14
О, да, много бих желала да работя там, но за жалост не ме искат, надхвърлям допустимата възраст.  Tired
Що ли не взема да се гръмна, а?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия