Какво да направя с останалите сандивичи?

  • 816
  • 11
Снощи празнувахме рожден ден и ми останаха много сандвичи, от онези триъгълните.  Не ми се иска да ги хвърлям, че доста се потрудих ...Някой има ли идея дали мога да направя нещо от тях? newsm78
Виж целия пост
# 1
Панирай ги ако позволява пълнежа...  bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързият отговор!
Единични са, предполагам, че трябва да ги слепя по два. С обикновена панировка ли?
Виж целия пост
# 3
Ами да...ще станат супер и пухкавки  Joy Да ви е вкусничко;)Ако искаш и е подходящо може и малко черен пипер да сложиш към панировката...Може и да я забъркаш като кашичка и направо да топиш филийките преди да ги сложиш в тигана...ще станат бухнали
Виж целия пост
# 4
Благодаря, мила!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Може и да ги наредиш плътно един до друг в тавичка, залей ги с малко доматен сос и настърган кашкавал. Запечи ги във фурната, ще станат, като пица  Peace
Виж целия пост
# 6
Останаха ми много, така че ще направя и двата варианта.И ако резултатите са добри ще ви ги покажа! Благодаря, момичета!
Виж целия пост
# 7
Може и да ги наредиш плътно един до друг в тавичка, залей ги с малко доматен сос и настърган кашкавал. Запечи ги във фурната, ще станат, като пица  Peace
Ей това беше и моята идея  Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, момичета! Панираните не ставаха за снимка, Blush
но ето пицата:
клик

  bouquet
Виж целия пост
# 9
 smile3501 станала е много апетитна. Изглежда страхотно. Знаеш ли, че без да имам готови сандвичи ще спретна и аз една такава довечера, с хляб.......... ей, хубаво е да се подсещаме  Laughing  Peace
Виж целия пост
# 10
Браво  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви! bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия