Моля за мнение!-боди с вълна в него

  • 2 236
  • 17
Здравейте момичета!

Вчера си купих боди с вълна в него 85% и еластан 15%. В магазина го опипах добре, доближих го врата си и не ми направи впечатление да боде, ама като се прибрах в къщи и го облякох какво да ви кажа........ една секунда не го изтърпях Sad Има ли някой представа като го изпера с омекотител възможно ли е да не боде? Или по-добре да го заменя с друго? Thanks! Wink
Виж целия пост
# 1
Хм... с каквото и да го изпереш най-много да намалиш боцкането, но съвсем да го премахнеш се съмнявам. Пробвай с омекотител, друго не се сещам.
Виж целия пост
# 2
Щом има вълна с какъвто и омектотите да го изпереш все ще си те боцка, от опит го знам. Ако имаш възможност по-добре да го смениш с друго боди, препоръчвам памучно. Peace
Виж целия пост
# 3
Няма оправия това нещо.И аз съм имала такъв проблем и накрая се наложи да си хвърля бодито.Нищо не помогна.
Виж целия пост
# 4
mamayani направо го сменяй. Каквото и да правиш ще си остане боцкането. Веднъж така се излъгах, отидох на работа и буквално щях да полудея. Изринах се, ужас.  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Замени го с друго!
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че има начин да се оправи боцкането, нали вълната си стои все там.
Виж целия пост
# 7
Мерси за бързите отговори, добре че се посъветвах!
Виж целия пост
# 8
Ония ден ми подариха такова. Още не съм го пробвала! Sick
Виж целия пост
# 9
     Всички до тук са прави, вълнена дреха боде дори през бельо (потник). За топленето спор няма, но не бих облякла такова Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Аз имам такова и за жалост наистина си боде, каквото и да го направиш ще боде. Ако можеш го смени Peace
Виж целия пост
# 11
Аз имам бельо с % вълна в него - не боди, корсажи, които съм купувала от чужбина. Не боцкат. На външен вид са много фини и нежни, изглеждат по-добре от памучните, а на носене са нещо уникално.

Проблемът не е във вълната, а в изработката.
Виж целия пост
# 12
И аз имам алергия от вълна. Но докато разбера, доста изстрадах. Да не говорим за накупените купища дрехи, които просто не мога да нося. Понякога, ако дрехата е фина и вълната е < 15%, мога да туширам дразненето с риза отдолу или тениска по тялото. Но ако е повече, неспасяемо е, подлудявам.
Виж целия пост
# 13
бррхх само като четох настръхнах! Вълнено бельо?!? Мислех, че бабите ни са носели такова. 

От друга страна, кашмиреното ми поло не боцка  Thinking Сигурно зависи от какъв добтък е.
Виж целия пост
# 14
Сигурно ще топли, но .... много боде!!!
Сменяй го!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия