изплаква ли се косата след ампули Фито?

  • 2 536
  • 22
Здравейте момичета Hug

подариха ми няколко ампули за косопад Фито, но не ми казаха как се употребяват.
Предполагам, че се използват след измиване на косата/на чиста коса/, но изплаква ли се след това косата отново?

Мерси в аванс  bouquet
Виж целия пост
# 1
хайде момичета, няма ли да ми отговорите Wink
Виж целия пост
# 2
Не се отмиват Naughty...Втриваш върху влажна или подсушена коса, след измиване с шампоан и щракаш с пръсти  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Пиши дали си доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 4
какви са тези ампули? аз сега имам проблем
Виж целия пост
# 5
Мерси за отговорите момичета Hug

Engine, тези ампули спец. за лечение на косопад. Ще пиша дали съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Каква им е цената и колко време е терапията с тях?
Виж целия пост
# 7
след раждането започна косопада, няколко месеца след това и всеки ми казва че е нормално и ще се оправи отсамо себе си, а ма мина доста време...навсякаде вкащи има косми и детето лапа всичко...вече мисля за каса коса Cry
от каде да си купя?

Виж целия пост
# 8
engine, продължителността на косопада след раждане е индивидуална за всеки организъм, нормално е да продължи повечко, само не се отчайвай  Hug Освен на Phyto има добри ампули против косопад и на Klorane (те са два вида - специално за жени, има и за мъже)..Продават се в по-заредените откъм козметика аптеки, цената е между 25 - 35лв (това за целия курс ампули, някои ги продават и на бройка)...но разбира се и тук ефектът идва с време и с търпение  Hug 
Виж целия пост
# 9
Не се отмиват. На леко влажн акоса се слагат. На мен ми подействаха добре, не кой знае какво. Но подхраниха косата. Специално трябва с тези ампули да се внимава да не се предозира, че ще се получи обратния ефект Peace
Виж целия пост
# 10
много благодаря, ще посетя някоя аптека да си купя от ампулите...ще кажа резултата
аз мислех да посетя дерматолог, преди сам ходила за лицето при една на витошка. тогава ми сварши работа...
Виж целия пост
# 11
Добри са ампулите. Ползвала съм ги.
Виж целия пост
# 12
Не се отмиват,аз също съм ги ползвала,но нямаше голям ефект.
Виж целия пост
# 13
lulu, как да разбирам че не е имало голям ефект...или има или няма
Виж целия пост
# 14
Не се отмиват  Peace  Ползвала съм ампулите и съм доволна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия