За витамините през зимата

  • 1 053
  • 16
Здравейте мили мами!
Попитах педиатърката какви витамини мога да давам на сина ми през зимния период профилактично и тя ни изписа Имунобор кидс.Но проблема е там,че това се окозаха капсули, а не сиропче!Опитах на няколко пъти да му ги дам, но уви! Бихте ли ми препоръчали някакви витамини,но под формата на сироп.благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз лично давам на моята дъщеря Мултисаностол,сироп е и е вкусен!Приема го без проблем.
Виж целия пост
# 2
Аз лично давам на моята дъщеря Мултисаностол,сироп е и е вкусен!Приема го без проблем.
Nie sshto piem tova, i na malkata i haresva Peace
Виж целия пост
# 3
Давала съм Мултисаностол или  за смучене детски  Центрум
Виж целия пост
# 4
Жасмина пи Киди Фарматон, хареса и.
Виж целия пост
# 5
Аз давам Мултисаностол-Калина много го харесва.
Виж целия пост
# 6
Здравейте мили мами!
Попитах педиатърката какви витамини мога да давам на сина ми през зимния период профилактично и тя ни изписа Имунобор кидс.Но проблема е там,че това се окозаха капсули, а не сиропче!Опитах на няколко пъти да му ги дам, но уви! Бихте ли ми препоръчали някакви витамини,но под формата на сироп.благодаря Ви предварително!
Давала съм на сина си Мултисаностол. Сега му давам Киди фарматон по препоръка на нашата педиатърка.
Виж целия пост
# 7
Детски витамини на сироп имат Центрум, хубави са. Аз давам бонбонките на Валмарк.
Синът ми е приемал имуностимулатори под формата на капсули, но просто я отварям, сипвам прашеца в една лъжичка плодов сок и му го давам, става идеално. Даже му го давах със спринцовката от Нурофена, няма грешка, опитай така  Hug
Виж целия пост
# 8
Благодаря за съветите.В момента ги разтварям точно така и му ги давам с водичка,но съм чувала, че може да дразнят на стомахчето, ако се приемат продължително време.А тези,които му давам,трябвало да ги пие от 3 до 6 месеца.
Виж целия пост
# 9
И аз мултисаностол давам 20 дни, десет почивка и наново....малкия го харесва.
Виж целия пост
# 10
Давам Мултисаностол, синът ми много го харесва.
Виж целия пост
# 11
Давала съм Киди и Леатон. Консултирай се в аптеката, прочети упътванията на сиропите и ще прецениш кой да вземеш.
Виж целия пост
# 12
на д-р Тайс "МултиВитаминол" не са от най-вкусните и най-сладките но Ема ги харесва и пие,освен това тя през деня изяжда и порядъчно количество плодове,според сезона сега сме на тема мандарини,ябълки и банани  Grinning
Виж целия пост
# 13
давам понякога сиропче Мултисаностол
Виж целия пост
# 14
Под формата на сироп - Мултисаностол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия