отново се разтекох

  • 2 337
  • 13
здравейте Rolling Eyes за пръв път пиша тук
преди месец четох, четох и имах всички признаци, тест и преглед отрицателен и в един прекрасен миг прокървих и вече нямаше съмнение че съм била бременна.
изписаха ми едни хормони за регулиране на цикъла - адски ми се спи, някак си съм невероятно щастлива и доволна и имам огромен апетит. не знам дали тук е мястото да споделя, че по никое време вчера търсих агнешка супа, после две тортички и за капак снощи си купих кървавица и саздърма, това е нещо нечувано за мен=по принцип не наблягам на месо=

въпросът ми е...отново се разтекох. тече си нещо от мен, като предишният път. освен че, съм отново гладна, дали пък не съм отново и бременна?  ooooh!

преди ме боляха гърдите, спеше ми се, болеше ме кръста, стомаха, не можех да спя. и докато разбера, че съм бременна....вече не бях. а сега това течение, е много странно. отново сложих дамска превръзка.
как мислите, колко време след като яйцеклетката е оплодена може да изтича такава бяла слуз?  newsm78
пп. пиша тук, защото е петък и няма да мога да отида на преглед, а ми предстои пътуване и чак декември се връщам... Whistling


Виж целия пост
# 1
Нещо не схванах newsm78 Имала си отрицателен тест и преглед и въпреки това смяташ,че си била бременна. Ако пък този цикъл вече имаш закъснение или ти наближава датата просто си направи тест.Но признаците ,които описваш може да са от много неща
Виж целия пост
# 2
Нещо не схванах newsm78 Имала си отрицателен тест и преглед и въпреки това смяташ,че си била бременна. Ако пък този цикъл вече имаш закъснение или ти наближава датата просто си направи тест.Но признаците ,които описваш може да са от много неща

в края на октомври бях на преглед и лекаря каза че няма бременност. цъкълът ми избърза с 6 дни и затова реших да се прегледам. приятелят ми непрекъснато повтаряше че съм бременна и накрая изнервена отидох на лекар и нищо.
на 5.11. прокървих и на 9.11 ми дойде цикълът/7 дни по рано/, а се оказа че не било цикъл. преглед - бременност под  месец.

сега пия хормони.
и пак се овлажнявам доста, точно като преди. леко съм притеснена и затова сигурно не съм го обяснила добре  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Права си, не го обясняваш добре, аз лично нищо не разбрах Embarassed Хем ти подранява цикъла, хем се оказва бременност под месец. Как се установи това, въобще не ми е ясно Rolling Eyes Ако цикълът ти е подранил с близо седмица, то "бременността" би трябвало да е на една седмица. То това не е даже имплантация още. И няма изследване, което да хване толкова ранно оплождане. Наистина нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 4
  newsm78 newsm78Или не обесняваш както трябва нещата,или съм малоумна наистина!
Кажи ми само как ти откриха бременност на ехограф ,под месец... newsm78 newsm78
И как  точно се овлажняваш?течение ли имаш или менструална кръв?
Виж целия пост
# 5
ох Money като съм притеснена говоря бързо и даже понякога заеквам.

преди 2 седмици лекар установи прекратяване на бременност. аз усетих че нещо не е наред, защото и цикълът ми избърза доста, чувствах напрежение в гърдите и т.н. отидох на преглед и нямаше нищо нередно, но след 14 дни отново прокървих и мислех че ми е дошъл месечният цикъл, но пак беше твърде рано. и отново преглед и този път лекарят, установи прекратена бременност, заради това ми се бил разстроил цикълът и затова избързва и затова аз се чувствам някак странно със всички симптоми - предхождащи месечния цикъл. Понеже имам рачешки характер, всички на пред, аз на зад. Когато на една жена й закъснява цикъла, прави си тест – 2 черти, при мен всичко е на обратно Embarassed - теста е без чертички, цикъла избързва и съм била с бременност – наистина трудно било да се установи това, но при мен имало видимост.

сега тече нещо бисто и белезникаво от мен. ходя си с дамска превръзка. мисля че е от хапчетата/оргаметрил/, но ако и утре продължи, но ще отида някъде на преглед. дано има дежурни гинеколози.
ако отново има бременност, то тя е само на 4-5 дни. а прочетох че и другите момичета получават някакво течение и понеже аз го имах преди няколко седмици...реших да попитам.

 Praynigдано да го обясних този път добре.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Ама ти сериозно ли очакваш да имаш симптоми на 4-5 ден?
Виж целия пост
# 7
Доколкото разбирам, май има проблем със задържането  newsm78, ако съм разбрала правилно.

Все пак ми се струва, че не е възможно да останат някакви знаци за "прекратяване" на бременност седмица, преди да ти дойде цикъла.

Първия знак е удебеляването на стената на матката, което е след имплантирането на оплодената яйцеклетка, което пък на свой ред е, поне седмица след евентуалното оплождане. Няма как да имаш удебелена стена на матката в първи ден от имплантиране, и няма как да се види пък това микроскопично удебеляване на видеозон. Надявам се, да съм обяснила добре.

Признаците за бременност са индивидуални при всеки. Както и всеки признак има поне още едно логично обяснение, което не е бременност. Течението - също.

Правила ли си си някакви хормонални изследвания?

Доста объркано е всичко, наистина. По-лесно щеше да се разбере, ако беше написала хронологично всичко - дата на цикъл, край на първа "бременност", посещение на лекар, дата на цикъл и т.н.


Ако в момента има оплодена яйцеклетка, тя в момента "пътува" към матката и все още не влияе по никакъв начин на организма ти.
Виж целия пост
# 8
Доколкото разбирам, май има проблем със задържането  newsm78, ако съм разбрала правилно.

Все пак ми се струва, че не е възможно да останат някакви знаци за "прекратяване" на бременност седмица, преди да ти дойде цикъла.

Първия знак е удебеляването на стената на матката, което е след имплантирането на оплодената яйцеклетка, което пък на свой ред е, поне седмица след евентуалното оплождане. Няма как да имаш удебелена стена на матката в първи ден от имплантиране, и няма как да се види пък това микроскопично удебеляване на видеозон. Надявам се, да съм обяснила добре.

Признаците за бременност са индивидуални при всеки. Както и всеки признак има поне още едно логично обяснение, което не е бременност. Течението - също.

Правила ли си си някакви хормонални изследвания?

Доста объркано е всичко, наистина. По-лесно щеше да се разбере, ако беше написала хронологично всичко - дата на цикъл, край на първа "бременност", посещение на лекар, дата на цикъл и т.н.


Ако в момента има оплодена яйцеклетка, тя в момента "пътува" към матката и все още не влияе по никакъв начин на организма ти.

странно е наистина. дори в момента изпитвам напрежение все едно всеки момент ще съм в месечен цикъл.  до сега не съм си правила хормонално изследване.
приятелят ми от месец повтаря че съм бременна, така ме усещал.. newsm78

Използвам Овулационния календар на zachatie.org.
Цикъл - 25.09 до 03.10. Обикновено е 5-6 дни

на 19.10 по време на полов акт прокървих доста силно, но си мислех че е цикъл и го отдадох на промените в сезона, лека настинка и това продължи от 19.10 до 23.10.
На 24.10 по настояване на приятеля ми който твърдеше че съм бременна отидох на преглед и лекарят не установи бременност, каза че имам много твърда матка.

На 05.11 имах болезнени гърди, болки в корема и кръста, даже болки в гърдите.
На 06.11 прокървих. На 09.11 до 15.11 цикъл, но много гъста субстанция като течен шоколад.
На 16.11 бях на преглед – лекарят каза че съм здрава, че това не е било месечен цикъл, но е имало бременност под 1 месец, но е трудно доказуема, защото трябвало да отида по време на самото течение, пък аз чаках да се изчистя. Лекарства – оргаметрил 2 пъти по 1 в продължение на 15 дни, начална дата 18.11 неделя. след като свърша лекарствата около 4-5.12 трябвало да очаквам поредният месечен цикъл.

И на 22.11. от мен протече малко течност – бяла и прозрачна.
последен полов контакт на 20 и 21.11 така че и аз вече не знам какво ми е. определено кафе не мога да пия и наблягам на кървавица. дали е от хапчетата не знам.
Виж целия пост
# 9
А колко ти е дълъг цикъла по принцип?
Виж целия пост
# 10
А колко ти е дълъг цикъла по принцип?

здравей отново
дълъг е 24-26 дни. Има колебание когато съм настинала, при промяна на сезона или нервно напрежение. 
Виж целия пост
# 11
Оргаметрил-а често причинява зацапвания седмица, преди датата на цикъла. Течението е кафеникаво и оскъдно, но всекидневно. Няма място за тревога! Peace
Виж целия пост
# 12
Оргаметрил-а често причинява зацапвания седмица, преди датата на цикъла. Течението е кафеникаво и оскъдно, но всекидневно. Няма място за тревога! Peace

здравей Норе  bouquet
дано да си права. при мен течението е бяло и полупрозрачно. ще си проличи какво е...след 10-тина дни
Виж целия пост
# 13
Amore_mio, това прозрачното течение обикновенно се асоциира с предстояща овулация. При някои състояния може да го има и след ову, но нормално се появява 1-2 дни преди овулацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия