Ежедневните опасни химикали

  • 1 300
  • 27
Здравейте!
Погледнете тази статия!Мисля, че всички пропускаме много от вредните за себе си и децата ни, неща в ежедневието, по простата причина, че не ги знаем(аз поне със сигурност не знаех някой от изброените в статията опасни за здравето компоненти)
http://www.bnap.org/2006/11/29/opasnite-himikali/
 Peace
Виж целия пост
# 1
Да обобщим тогава. Без чай е пакетчета, пералня, хладилник, ел.средства против комари, миещи средства, кърпа за лице, цветя и растения, без мебели с ламинирани повърности, телевизори, завеси, червила, чаршафи, дюшеци и матраци, паста за зъби, шампоани, сапуни, боя за коса, пластмасови играчки, компютри, принтери и мокети.
Голям кеф ще настане. Хайде задружно в гората.
Виж целия пост
# 2
Голям кеф ще настане. Хайде задружно в гората.
Аз съм  за! hahaha Joy
Иначе сериозно-винаги съм знаела или поне предполагала,че всичко създадено от човешка ръка е вредно и потенциално опасно! Peace
Виж целия пост
# 3
Лилянчо аз лично смятам, че е по - добре да знам вредите и да се опитам да ги огранича до минимум(до колкото е възможно все пак), а не просто да си затварям очите пред фактите...
Има неща, без които можем в ежедневието, но някък не ни се иска, въпреки потенциалната опасност, на която излагаме и себе си и децата си!Е... всеки си прави избора Peace
Виж целия пост
# 4
Лилянчо аз лично смятам, че е по - добре да знам вредите и да се опитам да ги огранича до минимум(до колкото е възможно все пак), а не просто да си затварям очите пред фактите...
Има неща, без които можем в ежедневието, но някък не ни се иска, въпреки потенциалната опасност, на която излагаме и себе си и децата си!Е... всеки си прави избора Peace
Ами тогава значи,че не трпбва да стоим пред компютъра,да говорим по мобилни телефони,децата да не гледат ТВ и да не играят компютърни игри.Според мен е невъзможно да се ограничи достъпа до ежедневните ни занимания-и нашите и на децата! Peace
Виж целия пост
# 5
Citat:

Да обобщим тогава. Без чай е пакетчета, пералня, хладилник, ел.средства против комари, миещи средства, кърпа за лице, цветя и растения, без мебели с ламинирани повърности, телевизори, завеси, червила, чаршафи, дюшеци и матраци, паста за зъби, шампоани, сапуни, боя за коса, пластмасови играчки, компютри, принтери и мокети.
Голям кеф ще настане. Хайде задружно в гората.

emi da hodim mai viarno v gorata.
Виж целия пост
# 6
 всичко това ми звучи като една лудост,като колко сме прецакани и няма отърване Twisted Evilа сега да ви видим Shocked...стадо без пастир ще оцелее ли(начина по който е написано ме накара първо това да си помисля Tired)
Виж целия пост
# 7
То полезни неща май няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Дори не искам да го чета.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Аз лично знам за повечето от тези неща.
Но те са продукт на времето, в което живеем. Дори и да знаем, няма как да се предпазим.
Неприятно, но факт.
Виж целия пост
# 10
То всичко се оказва вредно , но няма да живеем с орлите все пак Wink
Виж целия пост
# 11
Да обобщим тогава. Без чай е пакетчета, пералня, хладилник, ел.средства против комари, миещи средства, кърпа за лице, цветя и растения, без мебели с ламинирани повърности, телевизори, завеси, червила, чаршафи, дюшеци и матраци, паста за зъби, шампоани, сапуни, боя за коса, пластмасови играчки, компютри, принтери и мокети.
Голям кеф ще настане. Хайде задружно в гората.
Абсолютно това мисля и аз. Grinning
Лилянчо, дано ми простиш плагиатството, но не се стърпях и копирах твоето мнение след статията в "Коментари". Praynig
Виж целия пост
# 12
Да обобщим тогава. Без чай е пакетчета, пералня, хладилник, ел.средства против комари, миещи средства, кърпа за лице, цветя и растения, без мебели с ламинирани повърности, телевизори, завеси, червила, чаршафи, дюшеци и матраци, паста за зъби, шампоани, сапуни, боя за коса, пластмасови играчки, компютри, принтери и мокети.
Голям кеф ще настане. Хайде задружно в гората.
Абсолютно това мисля и аз. Grinning
Лилянчо, дано ми простиш плагиатството, но не се стърпях и копирах твоето мнение след статията в "Коментари". Praynig

 Joy Няма, даже ми стана хубаво...  Joy
Аз не го видях в коментарите, ама имам грешка в поста...  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Имаш, имаш и аз барабар с грешката съм го лепнала hahaha Хич не ме бива да преписвам Laughing
Виж целия пост
# 14
Благодаря на автоката за статията.
Хубаво е да си имаме едно на ум за тези неща, а не да си заравяме главата в пясъка, да казваме, че такъв е живота и нищо не зависи от нас или да си бием камшика към гората.
Това например отговаря на многобройните теми "Да ползвам ли омекотител за бешките дрехи?"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия