Търся Мак - камиона на светкавицата Маккуин от филма "Колите"

  • 25 695
  • 57
Ами - това е. Дали сте виждали някъде? Моят почти тригодишен син заяви, че иска от Дядо Коледа точно тази играчка. Може би желанието му се появи вследствие от това, че наскоро получи като подарък самият Маккуин и сега като естествено продължение идва и камионът, в които се вози Маккуин.  Проверих в Метро, но там го няма. Желанието му е за "голям камион", не от тези малките метални колички. Обръщам се най-вече за помощ към софиянки, в Пловдив едва ли го има някъде.
Виж целия пост
# 1
Ще следя за отговори , ще използвам темата  Embarassed, че и аз имам същата поръчка от моя петгодишен син. Другите Матю , Краля , Маккуин и още някакъв ги намерих в комплект , но този камион не мога Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Това е любимото филмче на моя 3 годишен син.Имаме всички колички, включително и Мак.Купих го от едно детско магазинче, ако не се лъжа за около 3-3.50 лв.Не съм сигурна дали още го има, но ако искаш ще проверя и ако все още има можем да се свържем по някакъв начин, защото знам какво е да иска всичко свързано с КОЛИТЕ! Hug
Виж целия пост
# 3
Незнам точно колко голяма трябва да е и за кой точно герой става въпрос,но в Търново видъх,че има такива.Средно големи са и на самите колела отдолу имат пружинки ,за да е по-интересно на детето.Ако ми покажеш снимка с този герой,който искате ,мога да проверя дали има точно него и на каква цена е. Peace
Виж целия пост
# 4
Има го в Хиполенд - 49,99  лв  Grinning
Виж целия пост
# 5
Има го в Хиполенд - 49,99  лв  Grinning
Колко голям  е този?
Виж целия пост
# 6
Има го в Хиполенд - 49,99  лв  Grinning
Колко голям  е този?
Ами не мога да преценя, защото го гледам в Коледния им каталог, а там не пише размери.
Даже гледам, че на кутията пише Mack & McQueen.
Виж целия пост
# 7
Mira_V, виждам че си от Пловдив. За пловдивския хиполенд ли говориш? Аз наскоро бях там да го търся, но не го видях. Или са го заредили по-късно, или аз съм блеела нещо Embarassed Предполагам, че за тази цена ще е по-голям - т.е. може би ще го устрои на размер  Laughing Ох, сега видях, че си писала че си го видяла в коледния каталог. Има ли го в и-нет?
Виж целия пост
# 8
а аз купих големия МАК, на който му се отваря ремаркето и вътре има автомивка, работилница и т.н. голям кеф е в момента.
http://disneystore-shopping.disney.co.uk/ProdDetails.aspx?id=310 … amp;k=1scatid=550
май е по скъпо от USA
Виж целия пост
# 9
Запис да следя Hug
Виж целия пост
# 10
Е точно за този говоря - от поста на Durango. Ако може да се намери в БГ ще е много добре. Този сайт дали доставят до БГ?
Виж целия пост
# 11
ми аз го взех от UK, от магазни на disney, задено с други неща - шапка, шал и ръкавици с колите, пъзел с колите, радиоправляем Матю. Направими впечатление че Lego е значително по евтино от колкото тук, т.е. това май беше единственото по евтино
Виж целия пост
# 12
Сега се зачетох в каталога - Точно това продават за 50 лева в Хиполенд - пише Състезателен бокс на Маккуин - Големият камион побира целия състезателен бокс на победителя Маккуин, неговите механици и оборудване
Виж целия пост
# 13
Mira_V, каталога от магазина ли го взе, нещо не мога да го намеря в техния сайт?
Виж целия пост
# 14
Каталога го няма в сайта. Взех го от касата на магазина вчера. Опитвам се да разбера какво има вътре в кутията, но не става много ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия