Извинете ме за тъпия въпрос,става дума за Skype

  • 3 181
  • 28
Та въпросът ми е следния.Писала съм си с някой нещо и искам да го изтрия,как става.
Виж целия пост
# 1
влизаш в хронология и оттам триеш разговора,

ако си сбъркала нещо, и докато все още си пишете и искаш да го редактираш (вече изпратеното съобщение),
кликаш с десен бутон в/у съощението и си избираш опция изтрий или редактирай
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за изчерпателния отговор,отивам да пробвам
Виж целия пост
# 3
Напоследък имам проблем със Скайп и Кюто. Особено новото кю.
Не можеш да изтриеш цялата хронология наведнъж.
В кюто запаметих да не помни, но в Скайпа гадната хронология от деня си седи.
Виж целия пост
# 4
За това са виновни мъжете ви. Те са настроили така програмите, за да могат да четат какви ги вършите зад гърбовете им.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 5
За това са виновни мъжете ви. Те са настроили така програмите, за да могат да четат какви ги вършите зад гърбовете им.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За тва влизам с Мийбо Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз пък вчера случайно открих,че дори да си махнал воденето на хронология (от настройките) , като отидеш в хронология и кликнеш 2 пъти върху даден разговор от днешния ден пак можеш да четеш , въпреки че воденето на хронология е изключено.Бях така. Shocked
Виж целия пост
# 7
Влизаш в инструменти оттам в  настройки и изчистваш хронологията,не се ноявява вече
Виж целия пост
# 8
инструменти->настройки->поверителност->води хронология... [изчисти записите]
от там също можеш да промениш колко време да запаметява назад...
ето един полезен линк
http://www.skype.com/help/guides/stepbystep/privacyandnotificati … indows/step5.html
Виж целия пост
# 9
Аз пък вчера случайно открих,че дори да си махнал воденето на хронология (от настройките) , като отидеш в хронология и кликнеш 2 пъти върху даден разговор от днешния ден пак можеш да четеш , въпреки че воденето на хронология е изключено.Бях така. Shocked
освен това дори всичко да изтриеш,в старта има една програма която показва подробно къде си влизал кога и какво си правил,така,че мацки внимавайте
Виж целия пост
# 10
е, то е ясно, че има всякакви хакерски и шпионски програмки, и кий-логери, които ти записват всеки удар на клавиш. в уиндоуса няма вградени такива...
Виж целия пост
# 11
Колкото и да се трие от хронологията, даже и да се изключи, пак всичко си остава.  ooooh! Отиваш на даден абонат и може да се види всичко което сте писали от самото начало.
Виж целия пост
# 12
Колкото и да се трие от хронологията, даже и да се изключи, пак всичко си остава.  ooooh! Отиваш на даден абонат и може да се види всичко което сте писали от самото начало.

Това твърдо не е вярно. Naughty
Виж целия пост
# 13
Кажи как тогава.
Виж целия пост
# 14
Какво да ти казвам , казвам ти че при изключена хронология няма как да видиш целия разговор , който съм водила с някой примерно преди 2 седмици .. или откакто ми е в листата.
Както по-горе писах , единственото което случайно открих и незнаех е че въпреки изкл.хронология можеш да прочетеш разговор от днешния ден ,но не и от преди 1 седмица .. Пробвала съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия