Мами, не се храним, а пием чай?

  • 374
  • 4
Мили мами, Георги е на 5 месеца и половина. След като започнахме пюретата, удвоихме дозата на чая.Това беше четвъртия месец.От тогава Георги си седи на 7 килограма и не мърда.Вече захраних даже и с месно пюре. От седмица и половина обаче не заспиваме без да изпием 200 мл чай, при все че преди това сме си изяли 180 мл фризовом. Лошото е ,че и през нощта изпиваме още едно шише и няма спане-той спи, ама мрънка и само с чай се успокоява. Дали е гладен? Или са зъбки? Как мислите? Благодаря ви, мили мами.
 Трябваше да кажа, че иначе пием 150 мл фризовом в 6 и 10 сутринта, не си изяжда цяло пюре на обед, а каша следобед яде около 140 мл
Виж целия пост
# 1
За петмесечно бебе даваш доста неща. С месото определено много, ама много сте избързали. Аз бих спряла чая изобщо. Основната му храна все още трябва да е мляко, не пюрета, и не чай. Успех.
Виж целия пост
# 2
Имате доста богато меню за възрастта си.Липсата на апетит и мрънкането наистина може да се дължат на зъбките!За чая-пробвай да намаляш количеството му.
Виж целия пост
# 3
И аз захраних рано. Мисля, че трябва да замениш чая с мляко. Опитай да даваш повече мляко вечер. Явно  не мустига на детето щом не наддава.
Виж целия пост
# 4
Ще пробвам отново.Когато не иска мляко се върти на другата страна,докато като си види чая...Опитва се и да се откаже от фризовома.
 Благодаря ви за отговорите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия