Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 224
  • 109
Какво ще подарите на половинката си за Коледа?
Аз винаги гледам да го изненадам с нещо, но тази година не мога да измисля с какво... newsm78 Струва ми се, че от нищо няма нужда, всичко си има, та дайте някоя идея...
Виж целия пост
# 1
Идея не мога да ти дам, тъй като аз ще му подаря "безинтересен" подарък - пижама.  Hug
Виж целия пост
# 2
Никакъв. Laughing
Той се радва само на ъпгрейти на компа , трудно давам пари за това. Mr. Green А и реално няма нужда. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ух! И аз незнам!  ooooh! Затова ще следя темата ти с инерес!  Wink Може да си открадна идейка!  Laughing
Виж целия пост
# 4
А пък мойта половинка си мечтае за електрическа самобръсначка (така ли се наричат) - дето се бръснеш, докато шофираш или говориш по телефона примерно, или пък за някакъв тример - пак с подобна цел?

Има ли по -просветени от мен да помагат newsm78
Виж целия пост
# 5
Доскоро и аз се чудих,но ми просветна-кожен хубав тефтер+почивка на Пампорово.Аз съм по практичните неща.
Виж целия пост
# 6
Аз ще му подаря нов телефон, но няма да е изненада, той си го избра остава само да го купя и да го сложа под елхата.
Виж целия пост
# 7
Все още не съм решила, какъв точно ще е подаръкът за Коледа, а на всичкото отгоре мъжо има и РД на 02.01. Намислила съм си няколко неща - нов телефон, часовник, ризите и вратовръзките никога не стигат, така че и те са в списъка, от някой хубав пуловер също има нужда.....

А пък мойта половинка си мечтае за електрическа самобръсначка (така ли се наричат) - дето се бръснеш, докато шофираш или говориш по телефона примерно, или пък за някакъв тример - пак с подобна цел?

Има ли по -просветени от мен да помагат newsm78
За електрическа самобръсначка и аз си мислех, но във форума на татковците бях чела, че брадата ставала много твърда от тези самобръсначки и малко се разколебах!
Виж целия пост
# 8
Ще следя темата и аз се чудя какво  newsm78
Виж целия пост
# 9
Имаме си уговорка и за всяка Коледа взаимно си подаряваме по една новогодишна екскурзия  Peace предпочитаме го пред дрехи козметики и т.н.
Виж целия пост
# 10
Вчера му купих нов телефон - тънък черен, тип "папка", може да си прави филчета и снимки като пътува... обаче не се стърпях и му го показах  Blush . Каза, че точно такъв телефон искал, но ще си го получи чак Януари като се прибере от път  Mr. Green
Другият му подарък е ръчно изплетен шал, от една сръчна съфорумка.
Виж целия пост
# 11
Нов телефон, но вече му го подарих!
Виж целия пост
# 12
Ух! И аз незнам!  ooooh! Затова ще следя темата ти с инерес!  Wink Може да си открадна идейка!  Laughing

Няма кво да се чудиш - подари му тези три снежанки от аватара ти
Виж целия пост
# 13
Знам с какво ще го зарадвам, но честно да си призная не обичам да давам големи суми за компютри или пък игри. Все пак искам да видя щастливото изражение, ако му подаря някоя от долуизброените идеи, а даже имам и избор.
1. Клавиатура и мишка, но да не си мислите. че са някакви обикновени, прогеймърски,/става въпрос за 30-годишен мъж Shocked/ даже все още ги няма по родния пазар.
2.Playstation3. не че си нямаме 1 и 2, но...
3.Волан за да  компютъра и такова чудо си имаме, но  ooooh!
Виж целия пост
# 14
И аз си мислех за електрическа самобръсначка. Приятел на мъжа ми има и е много доволен. В последните книжки на Метро има два модела, единият е доста скъп- над 400 лв. В Техномаркет имаше доста модели, та сигурно ще избера от там. Препоръчаха ми от няколко места тези на Филипс. В ТМ има Филипс от 69 до ... лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия