Някой сменял ли е гума на количка-триколка?

  • 1 749
  • 10
Здравейте,

Някой сменял ли е гума на количката си? Посъветвайте ме къде мога да потърся нова?

Дадоха ни количка Хоук - триколка. Много е удобна, но не можем да я ползваме, защото предната гума е спукана (от помпащите се гуми е). Опитахме се да я поправим в къщи, но издържа само две излизания Tired. Количката отдавна не е в гаранция.

Предварително ВИ благодаря  Heart Eyes  bouquet


п.п. Предполагам, че темата ми може и да не е за тук, но знам, че ще я видят повече мами, та за това Rolling Eyes  Hug

 
Виж целия пост
# 1
Най-добре идете на гумаджия, сигурно е пукната, но вероятно ще може да се залепи (ако няма видимо сцепване).
 Ако само трябва да се напомпи, най-добре на бензиностанция - на повечето има компресор на самообслужване - за велосипеди и автомобили.
Виж целия пост
# 2
И аз ще препоръчам да отидете на гумаджия. По специално при такъв който поправя велосипеди и лепи велосипедни гуми. При нас има такава работилница за велосипеди и там съм носила количката да ми помпат гумите. Едната гума беше доста изтъркана и човека каза че може да намери такава. Били като за детски колела. Не ми се наложи, защото сменихме количката, но мисля че ако имате наблизо велосипедарница ще ти помогнат.
Виж целия пост
# 3
Благодаря. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз вече два пъти съм си носила гумата да ми я лепят в гумаджийница. Става за минути!
Виж целия пост
# 5
Аз вече два пъти съм си носила гумата да ми я лепят в гумаджийница. Става за минути!

На мен ми трябва не само гума, а и цялото колело....  Tired
Виж целия пост
# 6
Нали пишеш че е само спукана? Или е повредена и трябва да се смени?
Виждала съм резервни гуми (само гумената част, без металната джанта) на неделния пазар тук, но не знам къде в София да търсиш. Питай наистина в някоя работилница за велосипеди, но може и в обикновена гумаджийница да ти решат проблема.
Виж целия пост
# 7
Отиди при гумаджия, такъв който поправя велосипеди..
Ако си от кв. Младост има един гумаджия в Младост 2.
Виж целия пост
# 8
На вулканизатор Peace
Виж целия пост
# 9
Тц. Вече ми трябва цялото колело. Гума с "джантата"  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
тогава питай в продавалника или в такъв тип форуми някой ако има счупена количка дали няма да ти даде едно колело. А от магазините за колички не предлагат ли резервни части?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия