4 годишни натровени с хапчета в ДГ!!!

  • 2 259
  • 32
Изключително съм потресена от новината, която чух тази сутрин по телевизиите за 14 дечица, които са се натровили с "Лексотан".  Shocked Shocked Shocked Версиите как точно се е случило са много. В градината нямали сестра и никой нямал идея какво точно има в кабинета, така че дечица може да са влязли и да са го взели оттам. Или че някое от децата е донесло опаковката от вкъщи. Или че е на някоя от учителките.
Аз лично проведох един бърз разговор с дъщеря ми по въпроса и смятам, че не би взела хапчета обърквайки ги с бонбонки, но тя вече е голяма. Вие ще говорите ли с децата си по темата?
Виж целия пост
# 1
Е не е чак лексотан, слава богу, но случилото се наистина е потресаващо. Както и да са ги намерили хапчетата, персоналът е виновен отвсякъде...
Виж целия пост
# 2
Има тема в Клюкарника. Потресаваща е цялата история. То бива безотговорност, но това е нетърпимо.
Виж целия пост
# 3
Направо съм потресена!!!То бива безотговорност от страна на персонала,но това си плаче за съд!На някои може да им се стори крайно мнението ми,но ако някой допусне да случи такова нещо в нашата градина ,сигурна съм, няма да остане безнаказано!!!
Чукам на дърво!!!
Виж целия пост
# 4
Аз също съм много потресена от новината.Това е безотговорност и немарливост. Аз не мога да си го обесня - излиза ,че децата са били оставени без надзор и никой не им е обърнал внимание какво правят и с какво се занимават.Нямам думи-каквато и да е версията - просто нямам думи.  
Виж целия пост
# 5
Преди малко по радиото казаха, че е Лексотан. newsm78

Направо лошо ми стана, като чух какво се е случило. После бъди спокоен, че си си дал детето на градина. Confused
Виж целия пост
# 6
Някъде имаше тема със списък на дечица и детските градини, в които ходят. Ако има някоя майка, чието дете ходи в 11-та ДГ в "Лозенец" ще може да сподели за условията там.
Направи ми впечатление реакцията на директорката - звъняла е посред нощ на родителите от групата, за да ги предупреди. Поне едно нещо направено навреме.
Виж целия пост
# 7
Според мен, някое от децата е донесло лекарството. Имаше подобен случай в групата на сина ми преди време, за щастие учителката беше видяла блистера още когато детето го е извадило.
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244719.0;topicseen
Виж целия пост
# 9
Според мен, някое от децата е донесло лекарството.

...и според мен е така...само си мисля, как не са ги видели newsm78
Няма да е станало за 5 секунди все пак... Tired
Виж целия пост
# 10
Не вярвам да е умишлено. Или наистина някое дете е донесло хапчетата със себе си, или пък е непростима небрежност от страна на персонала.

Офф - Като бяхме малки, двете с братвочедка ми набарахме антистенокардин от чекмеджето на баба. Аз й казах, че е витамин С (така си мислех) и си взехме порядъчно количество антистенокардин. Добре че братчедката се похвалила на майка си, та набързо се озовахме в интензивното на системи. Че и не можеше да се определи какво количество сме погълнали. ooooh!
Детска работа, но и грешка на възрастните - да оставят лекарства на достъпно за децата място.
Виж целия пост
# 11
Според мен, някое от децата е донесло лекарството.

...и според мен е така...само си мисля, как не са ги видели newsm78
Няма да е станало за 5 секунди все пак... Tired

Ами децата обичат тайните. Сигурно са се скрили.
Стефчо ми разказва непрекъснато как днес в детската с Методи се били скрили еди-къде си. ooooh!
В никакъв случай не оневинявам пероснала. Но децата са хитри и изобретателни.
Виж целия пост
# 12

В никакъв случай не оневинявам пероснала. Но децата са хитри и изобретателни.

...така е, но все пак това не са 2 дечица, които са се скрили....а цели 14 Sick
Чудно ми е, госпожите нямало ли ги е в стаята newsm78
Виж целия пост
# 13
В другата тема се казва, че давали умишлено лексотан на децата, за да заспивали по-лесно.
Ако е вярно, направо са за съд. #Cussing out
Виж целия пост
# 14
В другата тема се казва, че давали умишлено лексотан на децата, за да заспивали по-лесно.
Ако е вярно, направо са за съд. #Cussing out
Това според мен са градски легенди, изобщо не вярвам на подобни приказки!
Иначе персонала има вина разбора се, че не е видял на време какво става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия