Рекламата за Тео бебе

  • 2 179
  • 13
Здравейте мами! От може би година по телевизията се върти една реклама за прах за пране ,,Тео бебе''. Никога не съм се заглеждала в нея, но от известно време ми прави впечатление. Не толкова бебето, а жената от рекламата. Прилича ми на някоя известна личност, но не мога да се сетя! newsm78 На мен ли така ми се струва или мацката е от известните?! Thinking
Виж целия пост
# 1
Не знам за жената, но бебето е форумско.  Wink
Виж целия пост
# 2
Да и аз знам за бебето още повече, че се организира още един конкурс Тео бебе 2008 год. Но аз за жената питам.
Виж целия пост
# 3
Eто я рекламата Аз лично не се сещам коя е тази жена, дори не ми прилича на някоя позната личност. Thinking
Виж целия пост
# 4
Бебето от рекламата е моето   bowuu
А мацката не беше известна, поне като снимаха рекламата. От Враца е, сега вече е в София, бизнесдама  Wink
Виж целия пост
# 5
Бебето от рекламата е моето   bowuu
А мацката не беше известна, поне като снимаха рекламата. От Враца е, сега вече е в София, бизнесдама  Wink

Много ти е хубаво бебето  Peace

В такива реклами, винаги съм мислила, че бебето върви в комплект с майката...

 Blush
Виж целия пост
# 6
Ee и аз не съм за изхвърляне  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
 Пу пу голям сладур !!!  Hug Срам не срам, и аз като Анчето си мислех досега... Crazy
Виж целия пост
# 8
Бебето от рекламата е моето   bowuu
А мацката не беше известна, поне като снимаха рекламата. От Враца е, сега вече е в София, бизнесдама  Wink

Много ти е хубаво бебето  Peace

В такива реклами, винаги съм мислила, че бебето върви в комплект с майката...

 Blush
Много ти е сладко бебчето. И аз си мислех, че бебчето върви с майката  Embarassed .
Виж целия пост
# 9
Извинявам се за неделикатния въпрос, но плащат ли за участието на бебето в рекламата или го минават за чест и слава? Не ме интересуват цифри, а принцип?
Виж целия пост
# 10
На нас ни платиха  Peace
Виж целия пост
# 11
А бебокът е вече голям господин, но все така чаровен. Сигурно е странно да го гледаш така малък, деата, хайде чакаме нови изяви!
Виж целия пост
# 12
Пу-пу, Деата, много е сладък.
Завиждам даже.
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви момичета  Hug
Макси порасна и от рекламата ни остана един прекрасен спомен, той като се види и винаги започва да подскача радостно и да вика МаПси ,МаПси  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия