А къде се намира...

  • 1 234
  • 6
  вчера по ТВ показаха репортаж за новооткрит магазин за мебели-ЗОНА...
 Не помня и името,а уж бил най-големия и зареден магазин за мебели.Искам да питам дали някой е чул нещо такова и къде се намира този магазин?И ако не е за тук темата-много се извинявам  Blush
Виж целия пост
# 1
На Орион. На бул.Сливница.
Виж целия пост
# 2
Да, на Сливница - в началото на Люлин - точно срещу Макдоналдс.
Виж целия пост
# 3
Не си струва, абсолютен shit (лично мнение)
Виж целия пост
# 4
                    А според мен си струва.Има всякакви мебели - и за простолюдието,и за "елита" и ...... няма да правя реклама.Ще кажа само ,че е модерен магазин и ми допада,че вътре е просторно,блестящо и малко ме беше шубе с 3 хлапета и толкова много стъкло. Mr. Green Не успях да стигна до последния етаж ,до ресторанта или кафето - така и не разбрах какво е.Има детски кът и бих оставила хлапетата за да се разходя из Зоната.Само,че още си търсят човек за детския кът или човеци. Laughing Така чух от родителите при детския кът.Лично мнение. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И според мен си струва! Но най-добре сама трябва да  видиш и да прецениш!
Виж целия пост
# 6
Последният етаж още не работи. На мен на кафе ми прилича. Иначе магазинът е много хубав, 2 прозрачни асансьора  Sunglasses и страхотна заскрежена къщурка на първия етаж. Цените са нормални, има и по-евтини и по-скъпи. На предпоследния етаж има мебели "за ценители" - масивни дъбови в стил "Евгени Минчев". Там цените са wow !  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия