Първи АГ преглед след положителен тест-кога?

  • 16 064
  • 33
здравейте исках да попитам някои може ли да ми каже кога се прави първи преглед при гинеколог след като съм си направила тест за бременност и се оказа че вече чакам дете и според моите изчисления съм в 3 седмица кога е най-рано и най-късно да се отиде при гинеколог. Благодаря предварително






-----------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Честито!
Първия преглед по здравната каса и записването за водене на ЖК се прави, когато влезеш в 3-ия месец, но ако си нетърпелива или имаш някакъв проблем може да се прегледаш и сега. Помня, че плодното сакче и живия зародиш вътре ми гледаха с вагинален ехограф към 7 г.с.
Успех и леко бременеене!
P.S. По възможност пиши на латиница.
Виж целия пост
# 2
ами,може да отидеш при л.лекар да си вземеш направление и после спокойно да си на гинеколог.миналата година точно по това време и аз забременях.не е рано!дори и със снимка се сдобих от видеозона.просто за твое успокоение е хубаво да се прегледаш и ако не си започнала да пиеш фолиева киселина,давай,че тя е важна!успех!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
между другото във Варна по здравна каса започнах да ходя от самото начало на женска консултация!
Виж целия пост
# 4
между другото във Варна по здравна каса започнах да ходя от самото начало на женска консултация!
Точно така..моята бременност се канстатира ,когато плода беше на 10 дни...с вагинален ехограф се диагностицира много рано. След взето направление от джипито  може веднага да се регистрираш в Ж.К.... newsm51 Честито за новината
Виж целия пост
# 5
Първо честито и леко бременеене  bouquet
Иди да си вземеш направление от личния и той ще ти обясни.
Виж целия пост
# 6
Честито! Гинеколога може да види бебо на УЗ на 7мия ден от закъснението. После след 2 седмици, за да види растежа и сърдечната дейност.
Виж целия пост
# 7
На АГ отидох след 3-ия месец. Страх ме беше от самия преглед, да не стане нещо,защото лекарката ми е от по-грубичките.
Ти питаш за АГ-преглед, нали? Или за ехограф?
Виж целия пост
# 8
Аз не знам някой да прави гинекологичен преглед при ранна бременност newsm78. На преглед 7 - 10 дни след закъснението, на ваг. ехограф би трябвало да се види.
Виж целия пост
# 9
Най-рано 10 дни след закъснението.Иначе може и нищо да не се види.
Виж целия пост
# 10
в 6-та седмица вече се появява сърдечна дейност, това е най-важното за момента, така че по-рано няма смисъл, защото ще те викат пак за сърчицето.
Виж целия пост
# 11
10 дни след закъснението
Виж целия пост
# 12
Честито и лека бременност и здраво бебче на финала
С вагинален ехограф може много рано да се установи бременност, но за гинекологичен преглед мисля че е добре да се изчака малко.
Виж целия пост
# 13
Още сега. ЧЕСТИТО    bouquet
Виж целия пост
# 14
Когато и да отидеш, няма да е късно, но не вярвам да издържиш дълго.  Mr. Green Ако си бременна от три седмици (значи си в 5 г.с.), можеш да отидеш веднага, ще се види плодното сакче.

Според мен е хубаво в началото бременността да се следи по-често, за да може, ако се установи проблем, да има светкавична реакция. Hug

Айде, честито и успешна бременност!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия