Хранене на бебето легнало - докога?

  • 5 153
  • 23
Чувала съм, че от определена възраст става опасно за бебето да се храни легнало... може да се задави. Знаете ли нещо повече?
Виж целия пост
# 1
аз все още повечето пъти храня малката легнала
Виж целия пост
# 2
Никога не съм я хранила легнала  Thinking
Виж целия пост
# 3
Имам предвид докато си пият млякото, вода и т.н...
Виж целия пост
# 4
синът ми и сега си пие млякото легнал  Rolling Eyes просто с него се приспива
Виж целия пост
# 5
Аз също храня моя син легнал. Просто не трябва да се оставя без надзор - тоест детето да си държи шишето и да няма никой при него.
Виж целия пост
# 6
За присъствието, че е задължително съм напълно съгласна. Просто се чудех за възрастта, на която губят гълтателния си бебешки рефлекс и трябва да пият млякото си примерно седнали...
Виж целия пост
# 7
Мисля, че храненето в легнало положение е приемливо само при кърмене. В другите случаи детето трябва да е полуизправено по две причини  - предпазване от задавяне и поемане на по-малко въздух, за да се избегнат газове. Чувала съм също така, че храненето в легнало положение може да доведе до възпаление на средното ухо.
Виж целия пост
# 8
Мисля, че храненето в легнало положение е приемливо само при кърмене. В другите случаи детето трябва да е полуизправено по две причини  - предпазване от задавяне и поемане на по-малко въздух, за да се избегнат газове. Чувала съм също така, че храненето в легнало положение може да доведе до възпаление на средното ухо.
и аз съм на това мнение Hug
Виж целия пост
# 9
И пюретата им давах в легнало положение, защо бяха злояди и като седяха, много лесно ги плюеха.
Виж целия пост
# 10
И пюретата им давах в легнало положение, защо бяха злояди и като седяха, много лесно ги плюеха.
Познавам една такава майка.
Тя ги и връзваше, че да не се изправят случайно... Wink

Чувала съм, че от определена възраст става опасно за бебето да се храни легнало... може да се задави. Знаете ли нещо повече?
Не знам за такава възраст.
Знам само, че колкото повече расте бебето,
толкова по- не е опасно да пие мляко легнало Wink
Виж целия пост
# 11
Моя син още пие мляко легнал,но само настрани иначе почти винаги се дави.Така заспива,иначе дори и когато е седнал пак се дави понякога.
Виж целия пост
# 12
Никога не съм я хранила легнала  Thinking
и аз така
Виж целия пост
# 13
синът ми и сега си пие млякото легнал  Rolling Eyes просто с него се приспива

и при нас е така Peace
Виж целия пост
# 14
И аз храня моята дъщеря легнала,много рядко я слагам в столчето за кола,но тя все иска да става и така се проваля цялото ядене.Нищо друго не я интересува освен да се изправи и затова е по добре да е легнала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия