Запушен нос, без да тече СПЕШНО ЗА ПРЕДИ СЪН

  • 2 239
  • 8
Ох,  Sad, пак проблем.
Нещо се предадохме на боледуването последно време.

Има сега запушен нос. Не тече, не кашля, нищо. Но го чувам как му хърка нослето.

Какво да му приложа - сега преди да легне днес.

Преглед при лекарката ни - утре.

Как да го облекча сега. Има температура(варира 37.5 - 37.9), но тя видимо не го мъчи. Още не съм му дала нищо за температурата. Следя сега дали се покачва или е постоянна.
Но нослето определено хърка. Преди малко изкара един голям сопол. Откакто сме заедно сега следобед все повече се усеща, че нослето е запушено.

Утре сме на лекар - това ясно, но днес как да го облекча.
Виж целия пост
# 1
Сложи му свинска маз вътре в ноздричките и отвън му намажи нослето , просто отпушва и действа добре Peace
Виж целия пост
# 2
Първо пръсни Стеримар и да издуха носа .После пръсни с Олинт за деца -отпушва носа .
Виж целия пост
# 3
Каквото и да правим спасение няма,тръгне ли веднъж няма спирка цяла седмица/най -малко/ ooooh! .Аз пръскам със спрея Алое Фърст
Виж целия пост
# 4
Първо слагам крем Низита в нослето, после Стеримар и накрая Виброцил за преди сън.
Виж целия пост
# 5
щом и температура е имало детето давай витамин Ц  първо в нослето по една пипетка и каквото остане от ампулата в устата ако можеш капки не ползвай особенно такива който съдържат ксилометазолин (ксизал, олинт и ксилометазолин,тези знам но може да има и други,вярно че отпушват ,но не е полезен ксилометазолина)
като се върнете от лекаря пиши  bouquet
Виж целия пост
# 6
Та ние се оказахме с  възпалени сливици. Подута трета сливица. Личната вика да я махаме.
Това на прима виста, де, защото не сме ходили при специалист още. Сега се лекуваме.
Изписа ни антибиотик веднага - ДУРАЦЕФ за 7 дни.

И преди при прегледи са ни казвали, че има трета сливица, но никога не сме имали проблеми с нея, изобщо досега със сливиците. И аз чаках да попорасне, евентуално да я махаме.
Сега чета насам натам информация, да видя какви са вариантите. Заради други притеснения с него, направо ми се изправя косата като си помисля за пълна упойка, ама дали няма да го измъча ако е с местна само. Но, ще видим, де, няма веднага на операция да се хвърлим.
Гледам и от преди, тук има много инфо.
За първи път боледуваме от сливици.

Но антибиотика веднага го облекчи и е като нов. Температура повече не е вдигал, след като започнахме приема. Иначе онзи ден на прегледа пак вдигна 39.

Та, с една дума, при нас се оказаха сливиците причина за температурата.
Дано бързо се оправим. 
Виж целия пост
# 7
Не си и помисляй за вадене на сливици с месна упойка. Пълен ужас е. Аз, 30 години по-късно, още си спимням този кошмар, когато ми вадиха сливиците с месна. Не бих го причинила на детето си
Виж целия пост
# 8
Хм, на мен пък ми вадиха сливица, когато бях на 6 годинки и беше без упойка. Не болеше. Най-неприятното е, когато ти бръкнат в гърлото с едни щипци и ти се гади, инстинктивно искаш да затвориш уста, но няма как.

Имала съм операция с пълна упойка - е, това вече е гадно. Събуждането е тежко.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия