Нагли и безочливи са .....

  • 5 967
  • 103
Поредното следобедно ходене до детската градина, предната наглост. Не се наядоха ейй!...Гадовете

Давахме колкотони искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!
Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!

Играчки нямало - децата ги изяли, каде са отишли парите от миналата година - няма информация!

Съпруга ми платил за снимки преди извесно време - сега ги искат пак защото тази госпожа незнаела и нямало никъде отбелязано newsm78

Изкара ме лъжкиня пред сумати народ - охрана, майки,бащи и прочие!

Не иска да се обади на колежката си която ги е взела да я пита защото била болна!

Перед камерата на телефона ми ми каза, че не си изпалняваме родителските задължения защото не сме дали 50лв. тази година.

Госпожата е нова!

Говори ми със заповеден тон, явно не предполагаше, че имам пари в джоба и обеща разписка. Като и извадих парите се отметна, да съм ги дадяла на едикоя си майка, но тя намало да ми даде разписка защото не била книжарница!

Нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire




Виж целия пост
# 1
  Нищо не разбрах.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
А аз- още по- малко newsm78
Виж целия пост
# 3
Обикновено аз като съм ядосана -треперя цялата,за това и не пиша в това ми състояние Laughing
Виж целия пост
# 4
А аз разбрах.
На твое място бих си отписала детето веднага. Слава богу, частни градини и детегледачки - колкото щеш!  Hug
Виж целия пост
# 5


Давахме колкото ни искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!


Те за това ви искат, защото вие си давате. Няма какво да стреляш и да се дразниш. Отиваш, когато другата г-жа, на която си дала парите е там и готово. К'во толкова си се разбесняла?
Виж целия пост
# 6
При тези обстоятелства аз бих подала веднага
жалба където трябва, защото по закон те нямат
право да събират и по 1 лев за каквото и да било.
Тази заповед седи на видно място в нашата ясла,
в предната също !
Аз също давам пари, но това става не със заповеднически тон,
а само и изцяло на добра воля от родителите, защото
мен лично ме интересува с какво играе и се обучава
моето дете.
Аз съм невероятно доволна от нашата градина,
от учителките и лелите. Не мога дори да посоча
едно нещо, което да не ми харесва там, а детето
ми ходи с удоволствие и едвам изчаква да дойде
Понеделник за да го заведа.
Виж целия пост
# 7
Shocked
Виж целия пост
# 8


Давахме колкото ни искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!


Те за това ви искат, защото вие си давате. Няма какво да стреляш и да се дразниш. Отиваш, когато другата г-жа, на която си дала парите е там и готово. К'во толкова си се разбесняла?

Била много болна и неможело да я притесняваме, та по-добре било ако си искаме снимките да си дадем парите,  т.е. да се съглася, че  не сме давали. Интересно защо не ги е искала сутрина на съпруга ми?

Темата ми е за простотията и наглоста на хора които имат големи претенции. Не ми пука за парите

Айде учителки да се вкючат, защо се дават всяка година дарения, не ни ли дължът поне малко уважение?!

Виж целия пост
# 9
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug
Виж целия пост
# 10
Щеговоря с директорката в понеделник, сигурна съм, че ще има ефект. Но това не ми решава проблема изцяло. Ще го отпиша, ще го пратя при баба му на първо време, и после? Пак се започва кошмара с търсенето. Детето ми да страда заради такива и...ди. Аман.
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За часна градина нямаме възможности, останалото е на късмет, дано да ни споходи вече ooooh!

Аз не съм съгласна да ми взимат данъци за заплати на такива особи. Кой ли ме пита Tired
Виж целия пост
# 11
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug

Има надежда значи!
Виж целия пост
# 12
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug

Има надежда значи!
Има разбира се и ако ти се занимава
можеш да й създадеш прекрасни проблеми
на тази нагла госпожа.
Такива хора не трябва да бъдат оставяни
да вършат своеволия.
Виж целия пост
# 13
Защо не пуснеш писмена жалба в общината? Има начин и "начин" да кажеш/поискаш нещо. Дано само не се опита да си го изкара на детенце.
Виж целия пост
# 14
Няма да има възможност да си го изкара на детенце. Освен ако директорката не реши да прояви солидарност и да ми спънат документите. Незнам какво ще правя но на тази госпожа няма да и предостава достъп до детето ми, ако ще да остана без работа.

Страно ми е, че многохора четат темата (гледат сеира) и не взимат отношение.

Другия вариянт да си давам и да ме четкат го преживях вече, не искам да си затварям очите, все пак става дума детето ми. Каква ми е ползата да ми се мазнят в 17ч. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия