Бременна 38 ГС с УЖАСНА ХРЕМА..?

  • 25 246
  • 25
Моми4ета много съм зле с таз хрема едвам гледам вече, дайте някакви идеи каккво да направя... newsm78 Cry
Виж целия пост
# 1
вит.Ц по една пипетка във всяка ноздра ,минава много бързо
желая ти да се оправиш бързо да си чисто нова за срещата с бебето  bouquet
Виж целия пост
# 2
Витамин С през устата, а в носа - капки за нос.
Виж целия пост
# 3
хомеопатичното Коризалия, има невероятен ефект, особено при моето бебе. Не зная, каква е твоята хрема, но за водниста е супер. Hug
Виж целия пост
# 4
За бременни е подходящо да ползват Стеримар, който също е и за бебета или пък спрей за нос Олинт си вземи.
Виж целия пост
# 5
Настъргваш див кестен.Слагаш си в ноздрите,така че да полепне.Веднага я пресича.Бях опитала какво ли не,само това ми помогна.
Виж целия пост
# 6
Изстискваш сок от кромид лук в/у два памука. Слагаш си ги в носа и изчакваш докато престане да щипе. После изкихваш и издухваш всичкият секрет и за около 3 часа си добре. Може да го направиш няколко пъти и ще ти мине до утре.
Само дето е много неприятно, люти, щипе и сълзи текат. Но пък е ефикасно.
Виж целия пост
# 7
Ще те посъветвам да отидеш на лекар.
Не искам да те плаша, но аз седмица преди да родя започнах с хремичка и няма да ти казват къде свърших - много бях зле и се наложи да раждам болна от тежък грип.
Така, че беж при доки - той ще каже какво може и какво не.
Виж целия пост
# 8
Капки за нос- използвала съм през бременността си,когато ми е запушен носа просто подивявам.На мен бабешки лекове не ми помагат,затова си използвах капките.
Виж целия пост
# 9
мойта бебка е с хрема и една баба ми каза че се капвало мед в нослето.не я доизслушах мед на бебе #Crazy,но на теб няма да навреди newsm78
преди да посегнеш към капките звънни на наблюдаващия те лекар  Naughty
поне ще те насочи към по безвредни
Виж целия пост
# 10
И аз съм с гадна хрема и те разбирам...Много витамин Ц!
1. Загрей морска сол във фурната и я сложи в нещо- завързана кърпа, чорап...и си я сложи на челото докато изтине.
2. Инхалация над вряща вода като се стремиш да дишаш през запушената ноздра.
3. Физиологичен разтвор (при мен не помага)
А в краен случай сутрин и вечер капки.
Виж целия пост
# 11
Не всички капки за нос могат да се използват от бременни.
Биопарокс е от разрешените лекарства (спрей с два накрайника - за нос и гърло).
На мен много ми помагаше.
Но поне при мен не отпушваше носа, а след 1-2 дни просто се събуждах без хрема.
Виж целия пост
# 12
Капки за нос- използвала съм през бременността си,когато ми е запушен носа просто подивявам.На мен бабешки лекове не ми помагат,затова си използвах капките.

 Peace В 37-ма седмица използвах Ксилометазолин. Моя доктор ми каза, че няма проблем и че бебето вече било готово. Консултирай се и ти с твоя. Поне по телефона, но предполагам, че вече няма да е проблем  Peace
Виж целия пост
# 13
Изстискваш сок от кромид лук в/у два памука. Слагаш си ги в носа и изчакваш докато престане да щипе. После изкихваш и издухваш всичкият секрет и за около 3 часа си добре. Може да го направиш няколко пъти и ще ти мине до утре.
Само дето е много неприятно, люти, щипе и сълзи текат. Но пък е ефикасно.
Съгласна съм, че това е много ефикасно!
Другото, което слагах в носа като бременна беше зехтин, не е хич приятно , но също помага.Когато сина ми е с хрема и на него слагам, няма грешка
Виж целия пост
# 14
Аз пък бях с ужасна хрема в 39г.с. Коризалията имаше страхотен ефект - оправи ме за един ден буквално. А преди това се мъчих с разни вит.С, солена вода и т.н. Така че от опит горещо ти препоръчвам Коризалия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия