Някой чувал ли е за Bustplus

  • 1 416
  • 6
Видях реклама на "Bustplus" - хапчета за естествено уголемяване на бюста. Някой пробвал ли ги е? Пише, че ги продават по аптеките, а може да се поръчат и on-line. Доколкото видях в рекламата са на растителна основа (друг е въпроса, колко ще имат ефект newsm78). Ако някой има някакви отзиви за тях ще бъда благодарна да разбера, че след раждането нещо не си харесвам бюста #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Не съм ги чувала..sorry
Виж целия пост
# 2
Точно тези не съм ползвала, но преди време, подведена по реклама от телешопа се взех подобни, уж на билкова основа. Ефектът- напълняване и излишно окосмяване Cry #Cussing out #2gunfire, явно бяха бъкани с хормони Sick Бюстът изобщо не ми се увеличи! Така че, моят съвет е да не си ги купуваш въпросните Bustplus, защото въпреки че се продават в аптека, не е сигурно дали наистина съдържат естествени екстракти. Такива препарати може да са много опасни!
Виж целия пост
# 3
Ако наистина действаха тези препарати пластичните хирурзи щяха да умрат от глад. Whistling
Виж целия пост
# 4
И аз чух лоши отзиви за тези препарати. Красим е права - ако имаше такова чудо, нямаше хирурзите да си пълнят гушите.  Flutter
Виж целия пост
# 5
Благодаря за мненията.  Hug И на мен ми звучи малко невероятно, пък и наистина не се знае какво точно пиеш. Просто видях рекламата в списание "Коса и стил", после питах и в няколко аптеки. В едната казаха, че ги имали и ги купували доста, но трудно ставало снабдяването. Ама мен нещо ме достраша, пък и не са никак евтини.
Виж целия пост
# 6
Ако наистина действаха тези препарати пластичните хирурзи щяха да умрат от глад. Whistling

  202uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия