филми, които ви стоплят душата по Коледа

  • 5 457
  • 40
Може би темата не е точно за тук, но кои филми ви карат да се просълзите на Коледа, в дългите зимни вечери, когато децата са  Winkзаспали, вие сте се изтегнали на диванчето с чаша топъл шоколад, или вино или на кой каквото му харесва и навън леко вали сняг...

От мен " Наистина любов " и " Ваканцията"
Виж целия пост
# 1
Обикновено дават хитови филми по Коледа.
Аз предпочитам разтоварващите - комедии разни. Също така, радвам се на старите български класически филми и екранизирни театрални постановки.
Сещам се за "Криворазбраната цивилизация".
С удоволствие бих гледала "От нищо - нещо".
Виж целия пост
# 2
Бях 3 или 4 клас,когато пуснаха по Коледа "Сам в къщи по кината". С едно съседче ходихме да го гледаме и беше голям кеф. Сега по празниците често го въртят по ефирните телевизии и аз се сещам за безгрижното си детство и така си стоплям душата.
Виж целия пост
# 3
Аз много обичам Чудо на 34-та улица,също и Noel със Сюзан Сарандън.От утре с детето започваме да гледаме коледни филми.Всеки ден по един.
Виж целия пост
# 4
"Наистина любов" и "Коледата невъзможна"
Виж целия пост
# 5
Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Виж целия пост
# 6
Две препоръки за коледни филми:



Виж целия пост
# 7
Home Alone 1,2
Love Actually
 Popcorn smile3521
Виж целия пост
# 8
Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Истинско и красиво!
Ако беше в училище,щеше да имаш 6-ца за художествен текст Wink
Направо се почувствах седнала до теб на диванчето,в украсената къща,похапвайки от нещото вкусничко и сладичко и..... разплакана на края на филма.
Точно тогава ще влезе Дядо Коледа и ще ни изтрие сълзите с края на червената си мантия,ще ни погали по косите и ще ни сложи в скута по едно много желано подаръче....Ще го погледнем с обожание и ще се усмихнем с най-детската си чиста усмивка,а той ще изчезне така мистериозна, както се е появил.....Еееех,че хубаво!
Весела Коледа на всички!
Виж целия пост
# 9
"Чудо на 34-та улица" и аз много го харесвам  Grinning Със сина ми обичаме да гледаме "Коледата невъзможна"
Виж целия пост
# 10
Къщата е украсена..Всички лампички са запалени нищо, че е ден...Навън е студено, понякога има и сняг..Хладилникът е  хамелски пълен... Лениви дълги дни с бездънна чаша кафе, нещо вкусничко и сладичко за похапване и коледен филм. Обикновено наивен, нежен и детски... и на края винаги плача. Коледа!
Peace
Home Alone
All I Want for Christmas Close-mas:
Christmas_Vacation Nature Snowman
A Dennis the Menace Christmas[2007]
The Santa Clause 1;2;3;4 santa2
Surviving Christmas
Mickey Mouse Twice Upon A Christmas  madnoel
Serendipity
Jingle All the Way. Close-mas:
Miracle on 34th street santa2

Тези филмчета допълват моето Коледно настроение  Hug
незнам дали има нови филми, но ще се радвам да ги гледам по Коледа Heart Eyes

Виж целия пост
# 11
"Безсъници в Сиатъл"
Виж целия пост
# 12
"Топло"   Simple Smile Все ми се струва, че го дават почти на всяка Коледа и ми става едно..... комунистическо и мило.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Тексаското клане Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Коледна песен, Сам вкъщи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия