Салвия(градински чай)и кърмене

  • 6 650
  • 7
момичета купих си Салвия с идеята да намалявам кърмата си(предстои ми неотложна операция)
обаче на етикета му не пише,че е за спиране на кърма а е помощно средство  за редица заболявания
мислите ли,че пиейки го и все още кърмейки,мога да навредя на детето newsm78
салвията били повлияла лошо на малкия newsm78

понеже сина ми отказва да намали кърменията мисля да си намаля кърмата с този чай и така той сучейки и виждайки,че тя е намаляла сам да се откаже newsm78
направо съм отчаяна Sad
мерси предварително за мненията
Виж целия пост
# 1
на мен салвията не ми помогна докато все още сучеше, но беше прекрасен помощник заедно със зелето щом я отбих
Виж целия пост
# 2
на мен салвията не ми помогна докато все още сучеше, но беше прекрасен помощник заедно със зелето щом я отбих
значи си пила и кърмила едновременно-тоест не е вредна за детето
а поне малко не намали ли количеството newsm78
Виж целия пост
# 3
на мен салвията не ми помогна докато все още сучеше, но беше прекрасен помощник заедно със зелето щом я отбих
значи си пила и кърмила едновременно-тоест не е вредна за детето
а поне малко не намали ли количеството newsm78

не разбрах дали е вредна за детето, но не намали количеството докато тя сучеше; после - да, определено ме спаси от препълване
Виж целия пост
# 4
Аз за салвията не мога да се произнеса, но това което мога да ти кажа от личен опит е, че на мен от бременността кърмата ми намаля, дори според мен е спряла напълно, но дъщеря ми не иска да се откаже от сученето  Rolling Eyes. Намали доста кърменията и прояде твърда храна, което до 1,3 г. не се получаваше. Все още търси и се дере неистово, ако не и дам да посуче. Та мисълта ми е, че ако и твоят сладур е пристрастен като моята, намаляването на кърмата може и да не помогне за напълно отбиване.
Виж целия пост
# 5
zdravei!
Az imah hiper laktacija i pieh samo 4ai ot salvia,pomogna mi mnog..t.e karmeh si redovno i pieh 4ai,a 6to se otnasja do otbivaneto..to si e mai nie mamite da izdarzim i da se nalozim,za6toto te i do parvi klas njama da se otkazat Mr. Green
uspeh! Peace
Виж целия пост
# 6
Салвията е подправка, която се ползва широко - не е вредна за детето и няма проблем да кърмиш, докато пиеш чая. Но докато бебето суче, вероятно ще е трудно да намали количествата - ефектът от нея ще се неутрализира от честото сукане, което пък стимулира и ще е бавно.
Виж целия пост
# 7
много благодаря за отговорите  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия