Аборт

  • 4 074
  • 7
Здравейте,
Знаете ли колко време след медицински аборт по желание трябва да се нормализира месечния цикъл? Не съм имала никакви усложнения. След манипулацията имаше съвсем леко кървене за ден два. Мислех, че трябва да започна да отброявам 25 дни /толкова е моят цикъл/ от датата на аборта. Но не ми идва. Не съм бременна.
Виж целия пост
# 1
Темата ти май не е за тук пусни я в здравния подфорум.
Виж целия пост
# 2
виж ето тук например:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243912.0
 Peace
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
Аз съм бременна в първия месец.Но преди изобщо да предполагам за това бях да си направя имунизация против заушка,морбили и рубеола.Когато установих за бременността  се изплаших много,защото живите ваксини са вредни за плода.Помислих,че трябва да отида на гинеколог за да ме посъветва какво да правя.Така и направих отидох при трима лекари гинеколози и при хора занимаващи се с ваксини.Мнението на гинеколозите е че не е толкова опасно,а на другите,че трябва да направя аборт.Когато чух за аборта се изплаших много,успокоява ме малко мнението на лекарите.Намирам се в много трудно положение и не знам какво да правя.А повече от всичко искам да запазя бебето си,но рискът ме плаши
Виж целия пост
# 4
милата ти.. представям си в какъв ужас си в момента..
защо не изчакаш няколко седмици - доколкото е възможно, преди аборт -  да видиш, дотогава дали ще има някакви видими вреди върху плода в корема ти..
може пък, бебчо да не е пострадал. стискам палци.

п.с. аз така взимах доста силни приспивателни преди да разбера за бременността - и сега, искрено се надявам да не съм му развалила нещо на бебето.
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
Знаете ли колко време след медицински аборт по желание трябва да се нормализира месечния цикъл? Не съм имала никакви усложнения. След манипулацията имаше съвсем леко кървене за ден два. Мислех, че трябва да започна да отброявам 25 дни /толкова е моят цикъл/ от датата на аборта. Но не ми идва. Не съм бременна.


До 40 дена е нормално да не ти дойде  Simple Smile  Поне при мен на 32 ден дойде успех  Wink
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
Аз съм бременна в първия месец.Но преди изобщо да предполагам за това бях да си направя имунизация против заушка,морбили и рубеола.Когато установих за бременността  се изплаших много,защото живите ваксини са вредни за плода.Помислих,че трябва да отида на гинеколог за да ме посъветва какво да правя.Така и направих отидох при трима лекари гинеколози и при хора занимаващи се с ваксини.Мнението на гинеколозите е че не е толкова опасно,а на другите,че трябва да направя аборт.Когато чух за аборта се изплаших много,успокоява ме малко мнението на лекарите.Намирам се в много трудно положение и не знам какво да правя.А повече от всичко искам да запазя бебето си,но рискът ме плаши



Не си мисли за аборти, мила! Радвам се, че искаш това бебе, защото то е дар от Бога  Heart Eyes! Молитвено съм с теб и вярвам, че всичко с мъничето ще е наред и ще го износиш и родиш здравичко  Heart Eyes!
Не забравяй, че няма по-голяма благословия от децата  Heart Eyes!!!
Виж целия пост
# 7
 Praynig Praynig Praynig Ще се моля за бебето ти ,не може или по точно не трябва да мислиш ,че му има нещо,изчакай и пак отиди на преглед чуй и други лекарски мнения Praynig  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия