Засилено течение?!?

  • 1 115
  • 11
Привет момичета, бременна съм в 21г.с., от известно време имам засилено течение, без цвят и мирис, нямам парене сърбеж или нещо друго! Преди около месец АГ-ката ми ми направи гинекологичен преглед за серклаж и аз я попитах за течението, тя ме прегледа и каза че не вижда нищо обезпокояващо! Слагам си ежедневна превръзка, за да ми е по комфортно! Вие как мислите, да се тревожа ли за нещо?!?
Виж целия пост
# 1
Желателно е да се лекува това течение. Има подходящи локални медикаменти.
Виж целия пост
# 2
Желателно е да се лекува това течение. Има подходящи локални медикаменти.

абе то и аз така мисля, но лекарката ми смята, че не е нещо нередно?!?...да вървя при друг ли?!?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз имах подобни проблеми през бремеността и моят доктор не се смяташе, че е редно.
Виж целия пост
# 4
По време на бременост т.н. течение се засилва , без да е патологично и да има нужда от лечение.След като аг лекаря те е видял не виждам защо трябва да се притесняваш излишно.
Виж целия пост
# 5
По време на бременост т.н. течение се засилва , без да е патологично и да има нужда от лечение.След като аг лекаря те е видял не виждам защо трябва да се притесняваш излишно.
Подкрепям!  Peace
Ако видиш някакъв цвят или неприятен мирис бягай на лекар!  Peace
Виж целия пост
# 6
май..май това и ще направя, обаче ми се стори странно, че откакто съм бременна не ми е пускана Микробиология, а и понякога е толкова силно, че все имам чувството че съм подмокрена?!?....
Виж целия пост
# 7
май..май това и ще направя, обаче ми се стори странно, че откакто съм бременна не ми е пускана Микробиология, а и понякога е толкова силно, че все имам чувството че съм подмокрена?!?....
Изискай да ти пуснат микробиология. PeaceАз лично не признавам такива прегледи "на око".
Виж целия пост
# 8
i az imah te4enie po vreme na bremenosta do 3 mesec ne se prepor14vqa ni6to
Виж целия пост
# 9
преди да родя отидох на лекция за запознаване с раждането и болницата. Там лекара ми каза, да настоявам за лечение на течението. Каза, че е честа практика на следяшите бременноста лекари да казват за течението "няма нищо нередно", но то трябва да се лекува. Посъветва ме лечението да започне 1месец до 15 дена преди раждането, за да съм "прясно излекувана" за раждането.
 Знам че течение без цвят и мирис не е опасно, но според мен не пречи малко преди термина да поискаш от гинеколога си някои по-безобидни вагинални капсули
Виж целия пост
# 10
но то трябва да се лекува. Посъветва ме лечението да започне 1месец до 15 дена преди раждането, за да съм "прясно излекувана" за раждането.
 Знам че течение без цвят и мирис не е опасно, но според мен не пречи малко преди термина да поискаш от гинеколога си някои по-безобидни вагинални капсули
моят док така ме лекува , но без да ми направи преглед.
След като родих пих антибиотик  #Cussing out
Подкрепям мненията че течението трябва да се лекува и не пожелавам никому моят "късмет" Sad
Виж целия пост
# 11
Пропуснах да кажа, че има едни специални ръкавици с които можеш да си правиш сама проверка за промяна на Ph на влагалището. Това е необходимо, защото повишаването на стойностите се увеличава риска от бактериална инфекция. Демек се увеличава риска от аборт. Май звучи грубо, но все пак трябва да сме взискателни с тея работи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия