Nokia 7390-един въпрос

  • 667
  • 12
Откъде се включва втората камера на този модел?
Виж целия пост
# 1
Ех аз си я поръчах на Дядо Коледа ако никой не каже след Коледа ще пиша Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
Каква втора камера?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Втората камера май се използва само за видео разговорите. Аз имам такъв и никъде в менюто няма откъде да се включи.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Втората камера май се използва само за видео разговорите. Аз имам такъв и никъде в менюто няма откъде да се включи.  Rolling Eyes
не само за видео разговори.можеш и да се снимаш сам.аз имам нокия,но друг модел и си използвам втората камера.обаче на този телефон не мога да я открия.
Виж целия пост
# 5
хм..не съм изровила такава функция
сега ще преровя пак из опциите
Виж целия пост
# 6
Сега си намерих книжката и чета, ама никъде няма, пише само в началото малка камера и това е. Да, за видеоразговорите не пише, че са с малката камера  Thinking ако някой открие да пише  Laughing
Виж целия пост
# 7
Ох,ще се пукна от яд.
Виж целия пост
# 8
Няма такава опция..или поне аз не я намирам.
Използва си се само външната за фотото и камерата. И самоснимачка няма.
Виж целия пост
# 9
http://www.gsm.bg/catalogue/phonedetails/?PhoneID=605
Ето тука пише втора камера за видеотелефония  Rolling Eyes само това намерих.
Виж целия пост
# 10
Малката камера е само за разговори, не може да се снимаш с нея!
Има таймер-самоснимачка, ако разположиш телефона с/у себе си и го настроиш може да се снимаш сам!
Виж целия пост
# 11
Ако е за снимане с втора камера (имам нокия, но е N серия), фотоапарата трябва да е активен и тогава се включва от опциите.
Ако е за видеоразговор или от настройки разговор или по време на разговор от опциите
Виж целия пост
# 12
Малката камера е само за разговори, не може да се снимаш с нея!
Има таймер-самоснимачка, ако разположиш телефона с/у себе си и го настроиш може да се снимаш сам!
разбрах.Аз имам 6290 и си мислех,че и този е на същия принцип.Благодаря,че ми отговорихте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия