Красиви вежди

  • 22 773
  • 106
Красивите и добре оформени вежди оформяли лицето и му придавали завършеност. Как поддържате вашите, използвате ли моливи/сенки/боя, за да ги запълвате/подчертавате или майката природа е била особено благосклонна към вас?  Mr. Green От професионален гримьор научих начин за потъмняване на вежди със спирала - взема се четката на спиралата и в салфетка съвсем леко се обира боята, след това с малко останалата боя се минават веждите и така едновремено се боядисват и сресват. Какви са вашите методи?  Wink Споменете и от кои марки и продукти сте най-доволни   bouquet
Виж целия пост
# 1
Да и с тая спирала трябва да внимаваш къде се отъркваш чеее Laughing
Аз ползвам молив,мисля че не подчертавам прекалено.Искам перманентен ама малко се притеснявам да не стане грозно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
я само си ги скубем Thinking
много съм бела,за да ги почерням и се опасявам,че тръгна ли да ги изографисвам вместо да си изпиша вежди,ще си извадя очи Shocked
Виж целия пост
# 3
я само си ги скубем Thinking
много съм бела,за да ги почерням и се опасявам,че тръгна ли да ги изографисвам вместо да си изпиша вежди,ще си извадя очи Shocked

 Joy Joy  правилно и за мен  Peace
Виж целия пост
# 4
Не ги боядисвам, запълвам и т.н. Само скубане  Mr. Green



п.п. Карчева, синьото ти отива, а усмивката още повече  Hug  Laughing
Виж целия пост
# 5
Аз скубя и с молив с цвета на коста ми доокрасявам , питала съм хора въобще не ми личи.
Виж целия пост
# 6
По-често им подсилвам цвета със сенки в подходящо кафяво. Понякога слагам и малко молив  Wink
Виж целия пост
# 7
Скубя и кихам  Laughing
Виж целия пост
# 8

Що кихаш?  Laughing
Не е задължително да си 'почерняте' веждите, идеята е да се подчертаят с правилния цвят. На мен ми отне известно време докато го улуча и престана да изглеждам като коминочистач. Със сенки си ги оцветявам и след това ги фиксирам с безцветна спирала.
Виж целия пост
# 9
и аз кихам Peace
Виж целия пост
# 10
Ми предполагам,че защото си тормозя някои от нервчетата по лицето.. не знам,но кихам почти на всяко косъмче което скубна Simple Smile Е,не всеки път де,но повечето..
Виж целия пост
# 11
А пък моите са толкова черни, че се чудя какво да ги правя!
Виж целия пост
# 12
Много хубава тема и аз да попитам нещо по опитните от мен с пинсетата  Rolling Eyes. Веждите са ми офорнени само в началото на едната има нещо кат близнато 3- 4 косамчета ми старчат нагоре  Blush . Понеже са от средата растът не мога ги махна. Не се подчиняват на никакъв закон да растът в правилната посока.  #Crazy Някои има и такав проблем и как го е решил  Tired
Виж целия пост
# 13
Много хубава тема и аз да попитам нещо по опитните от мен с пинсетата  Rolling Eyes. Веждите са ми офорнени само в началото на едната има нещо кат близнато 3- 4 косамчета ми старчат нагоре  Blush . Понеже са от средата растът не мога ги махна. Не се подчиняват на никакъв закон да растът в правилната посока.  #Crazy Някои има и такав проблем и как го е решил  Tired
Аз нямам такъв проблем, но пробвала ли си да ги 'залижеш' така да се каже с безцветна спирала примерно, слагаш я и след това минаваш с пръст за да ги притиснеш и пригладиш.
Виж целия пост
# 14
не не съм пробвала, незнам дали ще стане, те си растът на горе и тва е , а тази спиралата стяга лив смисал нещо като лак   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия