Посмейте се, вижте ми новия маникюр

  • 5 425
  • 70
За първи път ми се случва нещо подобно  Rolling Eyes посмейте се на мой гръб, моля, това ми е маникюра, правен от маникюристка, в салон:

Този на живо е още по-крив, вижте и това, това, този беше квадратен преди нея  Tired

А ноктите ми бяха оформени перфектно от друга маникюристка, преди 2 седмици, сега исках само скъсяване и лакиране  Laughing сега всеки нокът ми е с различна форма, далеч от квадратната, с която бяха  Tired

Не й казах нищо, защото ме беше страх да не се заеме да ги дооправя и да остана без нокти  Rolling Eyes а вие как бихте реагирали?
Виж целия пост
# 1
Мисля,че нямаше да й платя #Crazy  Ми ти сама със сигурност щеше и по-добре да се лакираш
Виж целия пост
# 2
Ако седне човек сам, ще си ги направи мнооого по-добре. Как е станала маникюристка тази жена? Има ли клиенти???? #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 3
 Shocked Плати ли й?!
Виж целия пост
# 4
И аз това исках да питам Shocked
Виж целия пост
# 5
Платих й, бях толкова ошашавена, че не знаех какво да направя  Rolling Eyes

Определено сама се справям по-добре, но на 2 седмици ходя да ми ги скъсяват, оформят, за френски маникюр, защото ме мързи да си го правя вкъщи и най-вече да се поглезя малко  Tired

Преди ходех при друга, от която съм много доволна, но като тръгнах на работа нямам време и реших да ходя в най-близкия салон през обедната почивка, но ми беше за първи и последен път  Laughing
Виж целия пост
# 6
Нямаше да й платя, щях най-вероятно да й направя забележка още в началото като видя резултата и да я накарам наново да ги прави.. аз сама мога по-добре.
Виж целия пост
# 7
хм,тя видимо трезвена ли изглеждаше? newsm78
то по-добре сама вкъщи да си ги беше оформила...
Виж целия пост
# 8
Сега като се размислих и на мен се е случвало. Окървавени пръсти беше моето поражение. После ме боля няколко дни, едва си миех ръцете. И аз си платих, точно защото бях ошашкана и не успях да реагирам Confused
Виж целия пост
# 9
хм,тя видимо трезвена ли изглеждаше? newsm78 ...

 Joy Да, ако беше пила поне щеше да има някакво извинение  Mr. Green

Дуци, ужас, явно аз съм се разминала леко  ooooh!
Виж целия пост
# 10
да не сте попаднали на една и съща?
Виж целия пост
# 11
Абе хора защо я плюете.Да бяхте я пратили на очен лекар,да й услужите с очила.
Ей,  какви гаднярки Whistling
При такива случаи пожелавам лек ден без да плащам  и излизам.Ако ме настигне и пита защо,само показвам "нещото" от което съм недоволна и изразявам мнение, че с леко е минала,защото мога и оплакване да подам.
Такъв случай имах през лятото -една ми замърси кожичките(а и казах,че не искам да ми ги реже),после пръстите ми се подуха и така без да платя и без оплакване се размина.
Виж целия пост
# 12
Може верно да си е била пийнала Joy
Няма ли да кажеш поне къде е салона, да не се опари още някой.
Виж целия пост
# 13
Да наистина сподели за този салон, че да не остане и някой друг "приятно изненадан" от крайния резултат...нямам думи просто  Shocked
Виж целия пост
# 14
На Ботев, близо до Хореографското, но не знам точния адрес  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия